Jest sporo sytuacji, gdzie prawdopodobnie nie jesteśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od stosunku do niej. Spoglądamyna świat różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko widzą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, zależy od genów? Od wszystkiego po trochu?

Jakim sposobem wykonać piękne zdjęcia z powietrza

Wszystko zależy od punktu patrzenia, identycznie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, drudzy wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego razem?

8 spraw w historii normalnego człowieka

Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie konkretnej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Patrzymyna świat różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, inni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego razem?