Powered by Drupal, an open source content management system

wizytówki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Mamy szansę zastosować gotowe projekty wizytówek

wizytownik
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Należy zatroszczyć się o otrzymanie odpowiednich wizytówek. Nie ma dużego znaczenia, czy zatrudnieni jesteśmy na jakimś istotnym stanowisku w przedsiębiorstwie, czy posiadamy własną firmę, ciągle powinniśmy mieć pod ręką wizytówkę. Wówczas w każdej porze będziemy mieli okazję wręczyć ją odpowiedniej osobie, a co się z tym wiąże, bez zbędnego tłumaczenia, będzie miała ona wszystkie najważniejsze informacje, aby móc się z nami porozumieć jeżeli zajdzie taka konieczność.

W jaki sposób najlepiej przygotować osobiście wizytówki do wydruku

Wizytówki, wizytownik
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wizytówki są podstawowym wyposażeniem firmy. Służą nie tylko do wymiany kontaktów podczas spotkań służbowych, ale z powodzeniem można je załączać m.in. do przesyłek. Jeśli wizytówka jest prawidłowo przygotowana, spełni swoją rolę informacyjną, wzbogacając ją także o rolę marketingową. O czym nie wolno zapominać, przygotowując wizytówki do druku?

Na pierwszy rzut oka - najlepsza identyfikacja graficzna

wizytówka
Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy by nasza firma była dobrze kojarzona trzeba stworzyć jednolity wizerunek własnej marki. Na tym dokładnie polega identyfikacja wizualna. Firmy wyróżniające się to te, które mają dobrych speców od kreowania wizerunku. Jeżeli chcemy żeby nasz pomysł świetnie się sprzedawał musimy zadbać o to by logo naszego produktu było charakterystyczne. Dodatkowo, jeżeli sprzedajemy filcowe misie, to nie róbmy spółki z ludźmi sprzedającymi haki na połów wielkich ryb.
Syndicate content