Powered by Drupal, an open source content management system

wizytówki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Mamy szansę zastosować gotowe projekty wizytówek

wizytownik
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wciąż powinniśmy trzymać przy sobie wizytówki. Nie ma większego znaczenia, czy pracujemy na jakimś ważnym etacie w firmie, czy posiadamy własną działalność, zawsze musimy trzymać przy sobie wizytówkę. Wówczas w każdej chwili będziemy mogli dać ją odpowiedniej osobie, a co się z tym łączy, bez niepotrzebnego tłumaczenia, będzie posiadała ona wszystkie najważniejsze informacje, aby mieć szansę się z nami porozumieć jeśli zajdzie taka konieczność.

W jaki sposób najlepiej przygotować osobiście wizytówki do wydruku

Wizytówki, wizytownik
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Wizytówki są obowiązkowym wyposażeniem firmy. Służą nie tylko do wymiany kontaktów podczas imprez branżowych, ale z dobrym skutkiem można je załączać na przykład do przesyłek. Jeżeli wizytówka jest prawidłowo zaprojektowana, spełni swoją rolę informacyjną, uzupełniając ją także o rolę reklamową. O czym nie wolno zapominać, oddając wizytówki do druku?

Na pierwszy rzut oka - najlepsza identyfikacja graficzna

wizytówka
Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy nam na tym żeby nasza spółka była dobrze kojarzona musimy stworzyć spójny wizerunek naszej marki. Na tym dokładnie polega identyfikacja wizualna. Firmy wyróżniające się to te, które mają dobrych speców od tworzenia wizerunku. Jeśli zależy nam na tym żeby nasz pomysł dobrze się sprzedawał musimy zadbać o to by logo naszego produktu było charakterystyczne. Poza tym, jeżeli sprzedajemy filcowe misie, to nie wchodźmy w spółki z firmami sprzedającymi haki na połów wielkich ryb.
Syndicate content