Powered by Drupal, an open source content management system

świat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

8 spraw w historii normalnego człowieka

Białe zęby, ale czy zdrowe?
Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl
Wszystko zależy od punktu patrzenia, identycznie jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna świat różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, inni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z to się bierze? Z różnych doświadczeń, z wychowania, zależy od genów? Od wszystkiego razem?

Jakim sposobem wykonać piękne zdjęcia z powietrza

Dron z kamerą
Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zależy od punktu patrzenia, podobnie jak postrzeganie konkretnej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie w różny sposób, jedni będą to robić w różowych okularach, kolejni wszystko zobaczą w najgorszym scenariuszu. Z czego to wynika? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego po trochu?

Jest sporo sytuacji, gdzie prawdopodobnie nie jesteśmy w stanie określić, jak się zachowamy

Obiektyw, fotografia
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Perspektywa zależy od punktu patrzenia, podobnie jak zrozumienie danej sytuacji zależy od stosunku do niej. Patrzymyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w różowych okularach, drudzy wszystko zobaczą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnorodnych doświadczeń, z wychowania, zależy od genów? Od wszystkiego razem?
Syndicate content