Powered by Drupal, an open source content management system

marketing

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z jakiej przyczyny kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest ważne?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wykorzystać Internet w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy? Ten dylemat pojawia się w każdej, zorientowanej na osiągnięcie sukcesu firmie. Internet, jako potęga medialna jest w dzisiejszych czasach błyskawicznie rozwijającym się medium, które przyciąga odbiorców w każdym wieku, o niezwykle zróżnicowanych wymaganiach i preferencjach.

Korzyści zajęć konsultingowych

szkolenie
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Konsultowanie wiąże się dziś z wieloma profesjami i zawodami. Najpopularniejsze są oczywiście miejsca pracy konsultantów telefonicznych. Radzenie i sugerowanie klientowi nie kończy się jednakże na słuchawkach telefonów. Działy Public Relations, ludzie koordynujący prace tymczasowe i wielu pozostałych „pośredników” poszczególnych usług muszą dbać o trwałe i skuteczne relacje z klientem, na rozmaitych płaszczyznach.

Jak nie dać się chwytom handlowym?

sprzedaż
Autor: Scott Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Handlarze stosują multum forteli które mają w efekcie zachęcić nas do zakupów ich towarów. Chodząc po hipermarkecie rzadko zdajemy sobie sprawę że prawie bez przerwy poddawani jesteśmy ich oddziaływaniom. Dobrze jest zapoznać się ze zwykle stosowanymi fortelami, ażeby zdołać się przed nimi skutecznie obronić. Bez wątpienia na duże zakupy do supermarketu nie można chodzić na głodniaka.

CRM online – czy warto

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie jest w internecie znacznie dużo ułatwień dla licznych przedsiębiorców. Dotyczy to różnego rodzaju oprogramowań, które o wiele mogą przyczynić się do rozwijaniu się firmy. Jednym z nich jest znacznie przydatne narzędzie, którym jest CRM.

W jaki sposób zdobyć nowych klientów?

torebka prezentowa
Źródło: christmasstockimages.com
Biznes i prowadzenie własnej działalności to rzeczy bardzo zaawansowane i wymagające dużej wiedzy i dużej elastyczności. Problemy biorą się dziś przede wszystkim z występowania znacznej konkurencji we wszystkich branżach. Z tego powodu należy starać się, by posiadana firma wyróżniała się w stosunku do innych z uwagi na posiadana ofertę i rodzaj elementów.

Marketing automation stanowi coś bardzo pożytecznego

marketing
Autor: flickr.com
To fantastycznie, że jesteśmy takimi przedsiębiorcami, którzy wiedzą jak bardzo istotna w kwestii prowadzenia biznesu jest odpowiednia działalność marketingowa. Gdzie są takie firmy, których właściciele w zupełności pomniejszali znaczenie marketingu? Cóż, w większości takowe interesy poszły z torbami.

Zaproszenia w promocji samorządu i w życiu codziennym

zaproszenie na przyjęcie
Autor: Estelle Page
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu administracja stopnia lokalnego próbuje spopularyzować swoje miasto na przeróżne sposoby, począwszy od klasycznych metod jak sponsorowanie lokalnych imprez sportowych po współpracę z tzw. miastami partnerskimi. W lecie w wielu stolicach powiatów urządzane są dla przykładu festyny miast partnerskich, gdzie mogą zaprezentować się samorządy czy biura turystyczne z danego regionu. Wzorem takich przedsięwzięci jest letni festiwal miast partnerskich na Podbeskidziu. Miasta bałtyckie prezentują się wtenczas góralom, i odwrotnie - miasta z południowej Polski prezentują się na północy ze swoją ofertą.

Marketing automation – nowoczesny sposób na zwiększenie sprzedaży firmy.

praca w firmie informatycznej
Autor: Samson Loo
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno sobie obecnie wyobrazić firmę istniejącą w oderwaniu od świata internetu. Nawet jeśli dane przedsiębiorstwo istnieje w jednej z tradycyjnych branż, to tak czy inaczej musi także zaistnieć online, gdyż tam są jego klienci. Jednak samo zaistnienie w internecie niewiele oznacza. Niezbędne jest posiadanie know how oraz narzędzi pozwalających na czerpanie benefitów z tego istnienia. Narzędzia te dostarcza nam tzw. marketing automation.

Prowadzenie własnej działalności

na szkoleniu biznesowym
Autor: Cuatrecasas Gonçalves Pereira
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej działalności jest marzeniem dużej liczby młodych osób żyjących obecnie. Najczęściej wynika to z faktu, że są oni świadomi korzyści, jakie najczęściej wypływają z takiej sytuacji. Przez większą część osób na przykład podkreślany jest fakt, że posiadanie własnej działalności ma różnego rodzaju korzyści, które pociąga za sobą bycie swoim własnym szefem. Doceniana jest więc niezależność, możliwość samodzielnego decydowania w różnych sprawach, jak również brak podległości finansowej. Poza tym jednak większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że założenie, a także kontynuowanie własnej działalności nie jest sprawą łatwą, a niekiedy bywa niezwykle trudne.

W jaki sposób powinna wyglądać wartościowa kampania reklamowa?

Reklama outdoorowa
Autor: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala
Powszechnie wiadomo, że reklama jest uznawana za nadzwyczaj ważny element efektywnego marketingu. To od niego w dużej mierze zależy czy nasz produkt zostanie słusznie wypromowany, co bez wątpienia przełoży się na osiągane przez nas zyski finansowe. Niemniej wprawdzie, dzisiaj możemy odnaleźć niesłychanie wiele metod promowania własnych produktów. Wystarczy nam tylko spojrzeć na strony internetowe, gdzie eksperci od marketingu proponują nam swoje usługi.
Syndicate content