Powered by Drupal, an open source content management system

fotografie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zauważyć

http://magiceye.com.pl/
Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie posiadaliśmy okazji lecieć samolotem, to bez wątpienia niejednokrotnie się zastanawiamy, jak prezentują się ulice oraz mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej zarządcy miasta, chcąc pokazać jak wspaniale się ona przedstawia i jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, że wypożyczany jest nieduży samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie rejestruje calutki przelot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Kilka razy zawracają, tak by uwiecznić wszystko z różnorakich perspektyw, a potem mieszkańcy mogą podziwiać to niesamowite dzieło.

Zdjęcia z powietrza przedstawiają się w nieprawdopodobny sposób

Widok z lotu ptaka
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w konkretnym miejscu odbywają się jakieś fajne zabawy, na których pojawia się naprawdę multum osób, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, aby te wszystkie tłumy zostały jak najlepiej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak wielkim zainteresowaniem raduje się przygotowana przez nich impreza. Dlatego właśnie tak często obecnie jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej aby miało szansę się ono zdarzyć, warto było wypożyczyć jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niskich wysokościach, dzisiaj starczy okupić się w właściwe urządzenia.

Broszura reklamowa jednym z najważniejszych części efektywnego marketingu

przykładowa broszura
Autor: Alden Jewell
Źródło: http://www.flickr.com
W przeszłości na rynku funkcjonowało wyłącznie parę najważniejszych marek, jednakże obecnie konkurencja jest naprawdę ogromna, dlatego nie należy się dziwić, że absolutna większość firm inwestuje poważne kwoty w marketing, jaki cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednym z najistotniejszych kanałów promocyjnych do niedawna była telewizja, niemniej coraz częściej dostrzega się w tym względzie nowe możliwości. Przykładem mogą być między innymi materiały reklamowe, jakimi są broszury. Jest to znakomity sposób na zachęcenie klientów do skorzystania z oferowanych usług czy artykułów.
Syndicate content