Powered by Drupal, an open source content management system

zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza przedstawiają się w nieprawdopodobny sposób

Widok z lotu ptaka
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w konkretnym miejscu odbywają się jakieś fajne zabawy, na których pojawia się naprawdę multum osób, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, aby te wszystkie tłumy zostały jak najlepiej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak wielkim zainteresowaniem raduje się przygotowana przez nich impreza. Dlatego właśnie tak często obecnie jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej aby miało szansę się ono zdarzyć, warto było wypożyczyć jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niskich wysokościach, dzisiaj starczy okupić się w właściwe urządzenia.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Czy zauważyliście, iż sprężyny są w całym naszym domu? Trzeba tylko porozglądać się dookoła, żeby wymienić co najmniej parę przedmiotów, których działanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby dla zabawy warto pomyśleć, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Jak zająć dziecko w deszczowy dzień? Sprężyną!

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zauważyliście, że sprężyny znajdują się w całym naszym domu? Należy tylko rozejrzeć się wokół siebie, aby wskazać”wyliczyć co najmniej parę przedmiotów, których działanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby w ramach rozrywki warto pomyśleć, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny znajdują się wszędzie? Trzeba tylko porozglądać się wokół siebie, aby wskazać”wyliczyć co najmniej parę rzeczy, których funkcjonowanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Świetnym przykładem będzie choćby zegarek. Oczywiście, sprężynka w zegarku jest malutka, ale niezwykle istotna.
Syndicate content