Powered by Drupal, an open source content management system

zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza przedstawiają się w nieprawdopodobny sposób

Widok z lotu ptaka
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy w danym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe zabawy, na których zjawia się naprawdę mnóstwo ludzi, to często pomysłodawcy pragną, żeby te wszystkie tłumy zostały jak najlepiej uwiecznione, tak by każdy zobaczył, jak wielkim zainteresowaniem raduje się przygotowana przez nich zabawa. Przez to właśnie tak często teraz jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej żeby miało szansę się ono odbyć, należy było zamówić jakiś samolot, który mógł latać na dosyć niewielkich wysokościach, dzisiaj starczy okupić się w odpowiednie narzędzia.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Czy zauważyliście, że sprężyny znajdują się w całym naszym domu? Należy tylko rozejrzeć się dookoła, aby wskazać”wyliczyć co najmniej kilka przedmiotów, których funkcjonowanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby w ramach rozrywki możemy pomyśleć, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Jak zająć dziecko w deszczowy dzień? Sprężyną!

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, iż sprężyny znajdują się wszędzie? Trzeba tylko porozglądać się wokół siebie, żeby wskazać”wyliczyć przynajmniej kilka przedmiotów, których działanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Choćby w ramach rozrywki warto pomyśleć, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny są wszędzie? Należy tylko rozejrzeć się wokół siebie, by wymienić choćby kilka przedmiotów, których działanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Dla przykładu chociażby zegarek. Naturalnie, sprężynka w zegarku jest malutka, ale niezwykle ważna.
Syndicate content