Powered by Drupal, an open source content management system

zabawa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza przedstawiają się w nieprawdopodobny sposób

Widok z lotu ptaka
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w konkretnym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe zabawy, na których zjawia się na pewno multum osób, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, żeby te wszystkie tłumy były jak najwspanialej uwiecznione, tak by każdy zobaczył, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się przygotowana przez nich impreza. Przez to właśnie tak często teraz jest zamawiane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej żeby miało szansę się ono odbyć, warto było wypożyczyć jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niskich wysokościach, teraz starczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Czy odnotowaliście fakt, że sprężyny znajdują się w większości przedmiotów codziennego użytku? Trzeba tylko porozglądać się wokół siebie, żeby wymienić co najmniej parę przedmiotów, których funkcjonowanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Choćby dla zabawy warto zastanowić się, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Jak zająć dziecko w deszczowy dzień? Sprężyną!

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zauważyliście, iż sprężyny są w całym naszym domu? Trzeba tylko porozglądać się wokół siebie, aby wymienić przynajmniej kilka rzeczy, których funkcjonowanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Choćby w ramach rozrywki możemy pomyśleć, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny są wszędzie? Należy tylko rozejrzeć się wokół siebie, by wymienić choćby kilka przedmiotów, których działanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Dla przykładu chociażby zegarek. Naturalnie, sprężynka w zegarku jest malutka, ale niezwykle ważna.
Syndicate content