Powered by Drupal, an open source content management system

umiejętność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nowoczesne metody prowadzenia projektów - sprawdź jakie są możliwości

podczas pracy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie firmą związane jest z duża liczbą obowiązków, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością. Odpowiadać należy bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie porażkę firmy jako całości, ale także za wszystkie zatrudnione osoby. Widać to zwłaszcza na podstawie dużych korporacji, które takich osób zatrudniają bardzo wiele. Oprócz tego zarządzanie przedsiębiorstwem oznacza podejmowanie ważnych decyzji w rozmaitych sprawach, nierzadko pozornie błahych.

Jakim sposobem odpowiednio zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?

na szkoleniu
Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
Podnoszenie własnych kwalifikacji w zawodzie jest podstawą powodzenia na rynku pracy. Istnieje kilka prostych sposobów na uatrakcyjnienie swojego CV. Istotne, żeby zdobycie nowej umiejętności wiązało się ze zdobyciem właściwego dokumentu potwierdzającego przebycie szkolenia. Sporo szkoleń może być odbywane za darmo dzięki dofinansowaniom z różnych instytucji – Unia Europejska chętnie dofinansowuje szkolenia seniorów, Urząd Pracy pozwala na bezpłatne przekwalifikowanie się osobom niezatrudnionym, ludzie już zatrudnieni mogą starać się o dotację od pracodawcy na szkolenia umiejętności przydatne przy pracy w zawodzie.
Syndicate content