Powered by Drupal, an open source content management system

umiejętność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nowoczesne metody prowadzenia projektów - sprawdź jakie są możliwości

podczas pracy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie przedsiębiorstwem wiąże się z duża liczbą obowiązków, a co najważniejsze z dużą odpowiedzialnością. Odpowiada się bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie porażkę przedsiębiorstwa jako całości, ale też za wszystkie zatrudnione osoby. Można to zauważyć szczególnie na podstawie dużych firm, które tych osób zatrudniają bardzo wiele. Poza tym kierowanie firmą oznacza podejmowanie istotnych wyborów w rozmaitych kwestiach, często pozornie nieważnych.

Jakim sposobem odpowiednio zwiększyć swoje umiejętności zawodowe?

na szkoleniu
Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
Ulepszanie swoich kwalifikacji zawodowych jest podstawą powodzenia na rynku pracy. Istnieje kilka nieskomplikowanych metod na uatrakcyjnienie swojego CV. Istotne, żeby nabycie nowej zdolności wiązało się ze zdobyciem właściwego certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkolenia. Sporo szkoleń może być odbywane za darmo dzięki dofinansowaniom z różnych instytucji – Unia Europejska chętnie sotuje szkolenia seniorów, Urząd Pracy pozwala na bezpłatne przekwalifikowanie się osobom niezatrudnionym, osoby już zatrudnione mogą ubiegać się o dotację od pracodawcy na szkolenia umiejętności przydatne przy wykonywaniu zawodu.
Syndicate content