Powered by Drupal, an open source content management system

telebimy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Telebim - unikatowe urządzenie w dzisiejszych mediach

telebim
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama dźwigną handlu - to powiedzenie zwłaszcza w dzisiejszych czasach sprawdza się perfekcyjnie. Przykładem jest w szczególności telebim stanowiący specyficzną i nierozłączną część dużych aglomeracji, jakie stale się rozwijają. Telebim podkreśla atrakcyjność miejsca i powoduje, że zauważalność reklamy wzrasta. Najprościej mówiąc, telebim to multimedialny nośnik wiadomości prezentowany w interesujący sposób.

Jeśli działająca reklama w dużym mieście, to obowiązkowo w formie Telebimów!

telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy są przyrządami ostatnio bardzo często wykorzystywanymi. Są to ekrany, w większości przypadków o wielkiej powierzchni, wyświetlające obrazy kolorowe. Składają się one z pojedynczych diod LED. Tak zwana reklama na ledach jest bardzo często wykorzystywanym rodzajem reklamowania. Sposób ten jest bowiem jednym z najbardziej nowoczesnych, ze względu na użytą technologię. Telebimy zazwyczaj spotykane są w dużych miastach, a im większy ośrodek, tym więcej się takich rozwiązań widzi.
Syndicate content