Powered by Drupal, an open source content management system

telebimy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Telebim - unikatowe urządzenie w dzisiejszych mediach

telebim
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama dźwigną handlu - to stwierdzenie szczególnie w obecnych czasach sprawdza się doskonale. Przykładem jest w szczególności telebim będący swoistą i nierozłączną część wielkich aglomeracji, jakie nadal się rozwijają. Telebim podkreśla atrakcyjność miejsca i powoduje, iż zauważalność reklamy rośnie. Najprościej ujmując, telebim to multimedialny nośnik informacji przedstawiony w interesujący sposób.

Jeśli działająca reklama w dużym mieście, to obowiązkowo w formie Telebimów!

telebim
Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy są przyrządami ostatnio bardzo powszechnie wykorzystywanymi. Są to ekrany, w większości przypadków o dużej powierzchni, pokazujące obrazy kolorowe. Składają się one z małych diod LED. Tak zwana reklama na ledach jest bardzo często wykorzystywanym rodzajem reklamy. Rodzaj taki jest bowiem jednym z najbardziej nowoczesnych, z uwagi na wykorzystywana technologię. Telebimy w większości przypadków można spotkać w większych miastach, a im bardziej rozległy ośrodek, tym większą liczbę się takich urządzeń spotyka.
Syndicate content