Powered by Drupal, an open source content management system

projekty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dzisiejsza metodyka PRINCE2 i jej liczne plusy

szkolenie
Autor: Luke Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Metodyka PRINCE2 zyskała znaczną popularność na całym świecie, albowiem jest to świetna podstawa do sprawnej realizacji projektów w wszelkiej branży, niezależnie od wielkości firmy czy przedsiębiorstwa oraz zakresu jej funkcjonowania. Dzięki metodyce PROINCE2 zdołamy w nieskomplikowany i przejrzysty sposób zaplanować projekt, zrealizować projektowe zadania, oraz także w udany sposób zakończyć kompletne przedsięwzięcie - z sukcesem.

W Polsce istnieje dużo pozostałości po transformacji ustrojowej

konferencja
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Po '89 roku przechodziliśmy przemianę ekonomiczną. Można powiedzieć, że była to jakiegoś rodzaju zawierucha modernizująca dawne - wydawałoby się stałe - zasady. Zmiana systemu ekonomicznego jest postępowaniem drogim, nie tylko pieniężnie, ale przede wszystkim społecznie. Przejściowo rośnie bezrobocie, czy raczej ujawnia się tzw. ukryte bezrobocie. W Polsce w ostatniej dekadzie 20 wieku problemy socjalne były ogromne.

Program do projektowania CAD dla elektryka

Gniazdko elektryczne
Źródło: http://ospel.pl
Uznany oraz fachowy fachowiec – także elektryk – z reguły musi współcześnie zająć się nie tylko technicznym wykonaniem danych prac. Oprócz fizycznie dokonywanego instalowania potrzebny jest zwykle rzetelny , jak również dokładny plan.

Nowoczesne metody prowadzenia projektów - sprawdź jakie są możliwości

podczas pracy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie firmą związane jest z duża liczbą obowiązków, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością. Odpowiadać należy bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie porażkę firmy jako całości, ale także za wszystkie zatrudnione osoby. Widać to zwłaszcza na podstawie dużych korporacji, które takich osób zatrudniają bardzo wiele. Oprócz tego zarządzanie przedsiębiorstwem oznacza podejmowanie ważnych decyzji w rozmaitych sprawach, nierzadko pozornie błahych.

Trend na billboardy w kraju

Reklamy, bilbordy, telebimy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Opcje reklamowania produktów i usług są w Polsce niezwykle szerokie, dlatego warto sięgać po optymalne dla swojej firmy rozwiązania, by mieć pewność najlepszych szans. Rozmaite billboardy w Płocku cieszą się znacznym uznaniem rozmaitych przedsiębiorców. Różne branże i firmy walczą między sobą o wybór perfekcyjnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Niezwykle cenne artykuły promocyjne w najniższej cenie – jedynie u nas. Klienci wybierają głównie polecane propozycje lubianej firmy.

Jak najlepiej wyróżnić swój biznes z tłumu?

teczka z dokumentami
Autor: Flazingo Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w okresie, którym trudno się czymś wyróżnić. Powodem jest na pewno przesyt poznawczy – otrzymujemy tak dużo informacji, iż nie mamy już siły i chęci, aby zrozumieć to wszystko. Jesteśmy w stanie zapoznać się z pewną wiadomością, a za chwilę o niej już nie pamiętać. Ta powierzchowność, to „muskanie” po powierzchni informacyjnej studni bez dna jest bardzo znamienne, dla czasów, w których żyjemy. Wystarczy popatrzeć na portale informacyjne, jak błyskawicznie najpilniejsze wiadomości znikają ze strony głównej, ma to miejsce również w obszarze offline – paski informacyjne w wielu stacjach to taki znak rozpoznawczy aktualnych czasów. Ma to miejsce przez chwilę czas, za chwilę znika, bo w innym miejscu dzieją się ciekawsze rzeczy.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Czy wiesz, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele Unii Europejskiej mogliby zmniejszyć zużycie energii o niemal 40 TWh, co w przybliżeniu odpowiada rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na obszarze państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?
Syndicate content