Powered by Drupal, an open source content management system

projekty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dzisiejsza metodyka PRINCE2 i jej liczne plusy

szkolenie
Autor: Luke Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Metodyka PRINCE2 zyskała ogromną popularność na całym świecie, albowiem jest to doskonała podstawa do funkcjonalnej realizacji projektów w każdej branży, niezależnie od wielkości firmy albo przedsiębiorstwa oraz zakresu jej funkcjonowania. Dzięki metodyce PROINCE2 możemy w nietrudny oraz klarowny sposób zaplanować projekt, zrealizować projektowe zadania, oraz także w udany sposób zakończyć całkowite przedsięwzięcie - z sukcesem.

W Polsce istnieje dużo pozostałości po transformacji ustrojowej

konferencja
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Po '89 r. przechodziliśmy transformację ekonomiczną. Można by uznać, iż była to jakiegoś rodzaju wichura zmieniająca dawne - wydawałoby się żelazne - reguły. Zmiana systemu ekonomicznego jest postępowaniem kosztownym, nie jedynie finansowo, ale przede wszystkim socjalnie. Okresowo zwiększa się bezrobocie, czy też raczej demaskuje się tak zwane zakamuflowane bezrobocie. W naszej Ojczyźnie w ostatniej dekadzie 20 wieku kłopoty socjalne były duże.

Program do projektowania CAD dla elektryka

Gniazdko elektryczne
Źródło: http://ospel.pl
Słynny oraz profesjonalny fachowiec – także elektryk – często musi w dwudziestym pierwszym wieku zajmować się nie tylko technicznym wykonaniem poszczególnych prac. Oprócz fizycznie dokonywanego instalowania konieczny jest nieraz świetny oraz dokładny plan.

Nowoczesne metody prowadzenia projektów - sprawdź jakie są możliwości

podczas pracy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie firmą związane jest z duża liczbą obowiązków, a przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością. Odpowiadać należy bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie porażkę firmy jako całości, ale także za wszystkie zatrudnione osoby. Widać to zwłaszcza na podstawie dużych korporacji, które takich osób zatrudniają bardzo wiele. Oprócz tego zarządzanie przedsiębiorstwem oznacza podejmowanie ważnych decyzji w rozmaitych sprawach, nierzadko pozornie błahych.

Trend na billboardy w kraju

Reklamy, bilbordy, telebimy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Opcje reklamowania produktów oraz usług są u nas niesamowicie szerokie, dlatego warto sięgać po znakomite rozwiązania, by być pewnym najlepszych szans. Różne billboardy w Płocku cieszą się szczególnym uznaniem rozmaitych przedsiębiorców. Różne branże oraz firmy walczą między sobą o wybór idealnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Niesamowicie atrakcyjne artykuły promocyjne w niskiej cenie – jedynie u nas. Klienci wybierają jedynie polecane propozycje cenionej firmy.

Jak najlepiej wyróżnić swój biznes z tłumu?

teczka z dokumentami
Autor: Flazingo Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w czasach, w których niełatwo się czymś wyróżnić. Jednym z głównych powodów jest na pewno przesyt poznawczy – otrzymujemy tak wiele informacji, iż nie mamy już siły i chęci, ażeby zrozumieć to wszystko. Jesteśmy w stanie zapoznać się z daną informacją, a za chwilę o niej już nie pamiętać. Ta powierzchowność, to „muskanie” po tafli informacyjnej studni bez dna jest bardzo znamienne, dla czasów, w których przyszło nam żyć. Wystarczy popatrzeć na portale informacyjne, jak błyskawicznie najistotniejsze informacje znikają ze strony głównej, dzieje się to również w obszarze offline – paski informacyjne w znanych stacjach to taki znak rozpoznawczy obecnych czasów. Ma to miejsce przez krótki czas, za moment znika, bo w innym miejscu dzieje się więcej.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Niewiele osób wie, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE byliby w stanie zaoszczędzić prawie 40 TWh, co równa się mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na terenie państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?
Syndicate content