Powered by Drupal, an open source content management system

projekty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dzisiejsza metodyka PRINCE2 i jej liczne plusy

szkolenie
Autor: Luke Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Metodyka PRINCE2 zyskała ogromną popularność na całym świecie, gdyż jest to idealna podstawa do sprawnej realizacji projektów w każdej branży, niezależnie od wielkości firmy lub przedsiębiorstwa oraz zakresu jej działania. Dzięki metodyce PROINCE2 możemy w nieskomplikowany i jasny sposób zaplanować projekt, zrealizować schematyczne zadania, i także w udany sposób zakończyć pełne przedsięwzięcie - z sukcesem.

W Polsce istnieje dużo pozostałości po transformacji ustrojowej

konferencja
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Po '89 roku przechodziliśmy przemianę ekonomiczną. Można by uznać, iż była to niejakiego rodzaju wichura zmieniająca dawne - wydawałoby się sztywne - reguły. Transformacja systemu gospodarczego jest postępowaniem kosztownym, nie jedynie finansowo, jednak głównie społecznie. Okresowo zwiększa się bezrobocie, czy też właściwie ujawnia się tak zwane ukryte bezrobocie. W naszym kraju w ostatniej dekadzie XX w. problemy obywatelskie były ogromne.

Program do projektowania CAD dla elektryka

Gniazdko elektryczne
Źródło: http://ospel.pl
Znany , jak również fachowy fachowiec – także elektryk – z reguły musi w dzisiejszych czasach zająć się nie wyłącznie technicznym wykonywaniem danych prac. Oprócz fizycznie dokonywanego instalowania niezbędny jest nierzadko świetny i dokładny plan.

Nowoczesne metody prowadzenia projektów - sprawdź jakie są możliwości

podczas pracy
Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie przedsiębiorstwem wiąże się z duża liczbą obowiązków, a co najważniejsze z dużą odpowiedzialnością. Odpowiada się bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie porażkę przedsiębiorstwa jako całości, ale też za wszystkie zatrudnione osoby. Można to zauważyć szczególnie na podstawie dużych firm, które tych osób zatrudniają bardzo wiele. Poza tym kierowanie firmą oznacza podejmowanie istotnych wyborów w rozmaitych kwestiach, często pozornie nieważnych.

Trend na billboardy w kraju

Reklamy, bilbordy, telebimy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Szanse reklamowania produktów czy usług są w Polsce wyjątkowo szerokie, więc warto sięgać po optymalne dla swojej firmy rozwiązania, aby mieć pewność znakomitych szans. Różnego rodzaju billboardy w Płocku cieszą się szczególnym uznaniem różnych przedsiębiorców. Rozmaite branże oraz firmy walczą między sobą o wybór idealnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Szczególnie atrakcyjne artykuły promocyjne w doskonałej cenie – jedynie u nas. Klienci wybierają tylko polecane propozycje lubianej firmy.

Jak najlepiej wyróżnić swój biznes z tłumu?

teczka z dokumentami
Autor: Flazingo Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjemy w okresie, którym trudno się czymś wyróżnić. Powodem jest na pewno przesyt poznawczy – dostajemy tak wiele informacji, że nie mamy już siły i chęci, by przyswoić ten cały szum informacyjny. Jesteśmy w stanie zaznajomić się z daną wiadomością, a za chwilę o niej zapomnieć. Ta powierzchowność, to „muskanie” po powierzchni informacyjnego zbiornika jest bardzo specyficzne, dla okresu, w których przyszło nam żyć. Wystarczy zajrzeć na portale informacyjne, jak prędko najpilniejsze informacje znikają ze strony głównej, dzieje się to też w obszarze offline – paski informacyjne w znanych stacjach to taka esencja dzisiejszych czasów. Trwa przez chwilę czas, za moment znika, gdyż w innym miejscu dzieją się ciekawsze rzeczy.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Czy orientujesz się, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej mieli by możliwość zmniejszyć zużycie energii o niemal 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że oszczędności za ten okres na obszarze państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby wynieść aż 5mld euro?
Syndicate content