Powered by Drupal, an open source content management system

oświetlenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyborowe miejsce na konferencję

Pracownicy firmy na konferencji
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach urządzenie świetnej oraz ciekawej konferencji nie należy do nazbyt łatwych zadań. Podstawą jest – z oczywistych względów – właściwe oświetlenie oraz doskonale funkcjonujący sprzęt nagłaśniający, lecz nie jedynie – znacznie istotne jest także perfekcyjne funkcjonowanie urządzeń interaktywnych, jakie często wzbogacają treść konferencji.

Przedmioty podstawowe dla oświetlenia w każdym bez wyjątku lokalu

oświetlenie
Autor: Ikea
Źródło: Ikea
Przedmioty podstawowe dla oświetlenia w każdym domu to takie, bez których konkretny budynek mieszkalny nie mógłby właściwie funkcjonować, kiedy chodzi o światło właśnie. A nie trzeba faktycznie być energetykiem, żeby o tym posiadać wiadomości. Starczy tylko zaopatrywać się w nie, by nic nas później nie zaskoczyło. Najlepiej niektóre przedmioty posiadać w zapasie, gdyż podczas gdy coś się skończy, to od razu będzie możliwość interweniować.

Światło w ogrodzie

LED
Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Ze światłem bywa jak z grą w ruletkę. Można wygrać albo przegrać. Z rozwagą dostosowane światło spełni swą rolę, nietrafione wszystko zmarnuje. I nie jest ważne czy jest to dom, park czy miejska ulica. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, uspokajać, a z tym bywa różnie.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Czy orientujesz się, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej mieli by możliwość zmniejszyć zużycie energii o niemal 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że oszczędności za ten okres na obszarze państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby wynieść aż 5mld euro?
Syndicate content