Powered by Drupal, an open source content management system

oświetlenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyborowe miejsce na konferencję

Pracownicy firmy na konferencji
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie zorganizowanie wspaniałej oraz ciekawej konferencji nie należy do nadmiernie prostych zadań. Podstawą jest – z oczywistych powodów – dobre oświetlenie jak również znakomicie funkcjonujący sprzęt nagłaśniający, lecz nie jedynie – bardzo nieocenione jest również perfekcyjne działanie urządzeń audiowizualnych, jakie zazwyczaj wzbogacają treść wystąpień.

Przedmioty podstawowe dla oświetlenia w każdym bez wyjątku lokalu

oświetlenie
Autor: Ikea
Źródło: Ikea
Przedmioty podstawowe dla zarządzania oświetleniem w każdym domu to takie, bez których każdy dom nie umiałby dobrze funkcjonować, kiedy chodzi o światło właśnie. A nie ma potrzeby rzeczywiście być specem od elektryki, by o tym wiedzieć. Wystarczy jedynie zaopatrywać się w nie, aby cokolwiek nas potem nie zaskoczyło. Najkorzystniej będzie niektóre przedmioty mieć w zapasie, gdyż kiedy coś się zużyje, to od razu będzie okazja działać.

Światło w ogrodzie

LED
Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Z oświetleniem jest jak z grą w kasynie. Można wygrać albo przegrać. Prawidłowo dobrane światło zdziała cuda, nietrafione przyniesie odwrotny skutek. I nie jest ważne czy jest to prywatna posesja, park czy miejska ulica. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, uspokajać, a z tym bywa różnie.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Czy wiesz, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele Unii Europejskiej mogliby zmniejszyć zużycie energii o niemal 40 TWh, co w przybliżeniu odpowiada rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na obszarze państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?
Syndicate content