Powered by Drupal, an open source content management system

oświetlenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyborowe miejsce na konferencję

Pracownicy firmy na konferencji
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zorganizowanie świetnej i interesującej konferencji nie trzeba do nadmiernie prostych zadań. Podstawą jest – z oczywistych względów – odpowiednie oświetlenie jak również znakomicie funkcjonujący sprzęt nagłaśniający, lecz nie jedynie – wysoce ważne jest także perfekcyjne funkcjonowanie urządzeń audiowizualnych, które z reguły uzupełniają treść wystąpień.

Przedmioty podstawowe dla oświetlenia w każdym bez wyjątku lokalu

oświetlenie
Autor: Ikea
Źródło: Ikea
Gadżety najważniejsze dla oświetlenia w każdym domu to te, bez jakich dany dom nie umiałby dobrze działać, jeśli chodzi o oświetlenie właśnie. I nie ma potrzeby rzeczywiście być ekspertem w dziedzinie oświetlenia, żeby o tym posiadać wiadomości. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w nie, by cokolwiek nas w przyszłości nie zaskakiwało. Najlepiej pewne rzeczy mieć na zapas, bo kiedy coś się zepsuje, to od razu będzie możliwość interweniować.

Światło w ogrodzie

LED
Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Z oświetleniem jest jak z grą w kasynie. Można wygrać albo przegrać. Prawidłowo dobrane światło zdziała cuda, nietrafione przyniesie odwrotny skutek. I nie jest ważne czy jest to prywatna posesja, park czy miejska ulica. Światło ma nas prowadzić, wskazywać drogę, uspokajać, a z tym bywa różnie.

LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Niewiele osób wie, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE byliby w stanie zaoszczędzić prawie 40 TWh, co równa się mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że oszczędności za ten okres na terenie państw UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?
Syndicate content