Powered by Drupal, an open source content management system

wywiad

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nie jesteś pewny, co do wiarygodności partnera handlowego? Zrób to!

Spotkania biznesowe
Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najsilniej pożądanych kategorii, którą przypisujemy zarazem osobom, jak i przedmiotom martwym, jest pewność. pragniemy otaczać się osobami prawdziwymi, lojalnymi, chcemy posiadać najbliższych, na których możemy stawiać i partnera, którego możemy być pewni.

Jak skutecznie przejrzeć swojego kontrahenta?

W jaki sposób sprawdzić kontrahenta
Autor: Yohann Legrand
Źródło: http://www.flickr.com
Tylko naiwny człowiek uważa, że ludzie są w zasadzie uczciwi - szczególnie w świecie biznesu uczciwość nie jest popularna. W sumie mogę to zrozumieć, przecież w grę wchodzą spore pieniądze. Sam jestem uczciwy, lecz wiem, iż uczciwość, choć tak naprawdę nierzadko spotykana, to jednakowoż w żadnym razie nie jest powszechna.

Jakim sposobem skutecznie prowadzić firmę?

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Z pewnością każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzenie swojej własnej firmy nierzadko może być naprawdę dochodowym zajęciem, które oprócz tego niesie ze sobą znaczną satysfakcję. Równocześnie jednak zawsze musimy pamiętać o tym, że w wielu kwestiach nie jest to proste – to, czy będziemy w stanie cieszyć się w pełni zadowalającymi nas zyskami może tu zależeć od wielu najróżniejszych kwestii, choć oczywiście sami mamy wpływ na sporo z nich.
Syndicate content