Powered by Drupal, an open source content management system

księgowa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Outsourcing księgowości

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Kilkanaście lat temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. Teraz nieraz firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do realizowania usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.

Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki...

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieplanowany wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze z ołówkiem w dłoni da się rozplanować domowy budżet. Jeśli bierzesz pod uwagę pożyczkę bez zaświadczeń, to wiedz, iż przyniesie ona zamierzone efekty tylko wówczas, gdy dokładnie zaznajomisz się z jej zasadami.

Usługi audytorsko-księgowe

Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jakiś czas temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. Aktualnie coraz częściej firmy wybierają usługi księgowe i finansowe realizowane przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac to okazja głównie do zmniejszenia kosztów firmy.
Syndicate content