Powered by Drupal, an open source content management system

wydajność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Lean Management czyli jak niezawodnie ulepszyć wyniki w przedsiębiorstwie

szkolenie
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Bezkonkurencyjność innowacyjnej firmy szczególnie zależy od umiejętności kadry zarządzającej. Wbrew pozorom dobre przywództwo czasami nie wystarcza. Wtedy trzeba wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym zracjonalizuje się działanie przedsiębiorstwa. Jak wiadomo firmę tworzą przede wszystkim pracownicy, ale także takie elementy jak produkty oraz kultura organizacji. Aby znacząco zwiększyć wydajność firmy należy podejść do tematu kompleksowo.

Poprawne wdrożenie CRM daje całkiem dużo

program
Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Być może firma, którą prowadzimy jest w odrobinę gorszej sytuacji z takiej przyczyny, że najzwyczajniej nie wprowadzamy nieustannie nowoczesnych technologii, które sprawiają, iż w zasadzie funkcjonowanie każdego z biznesów jest sporo wydajniejsze? Trzeba zapamiętać jedno: biznes nigdy nie znosi próżni, więc wielce istotne jest to, aby umieć odpowiednio podchodzić do tematu własnej działalności.

Normy w krajowych przedsiębiorstwach muszą być zawsze przestrzegane!

bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy w naszym kraju nie mają fajnie - no może oprócz takich, które wyłącznie eksportują swoje towary za zachodnią granicę: dostają za nie relatywnie spore pieniądze, a jakby nie patrzeć pracownikom płacą niewiele. Oczywiście to nie wina biznesmenów, takie są teraz realia. Może to się będzie błyskawiczniej odmieniało, no miejmy taką nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w owym tekście mówić odnośnie pensji typowego Polaka. Pomyślmy raczej w jaki sposób przeciwdziałać wszystkim problemom, na przykład z nadal względnie niedużą wydajnością. Co robić takiego, aby wreszcie standard krajowych firm stał na o wiele wyższym poziomie? Generalnie ze standardem polskich firm wcale nie jest aż tak kiepsko, ale jest wiele rzeczy do naprawienia.

Zwiększyć wydajność w biznesie: lecz jak?

wydajność
Zapewne ciągłe czytanie artykułów dotyczących wydajności nie zwiększy jej z automatu, lecz można śmiało powiedzieć, że tak czy siak takowa wiedza jakby nie patrzeć jest bardzo interesująca, dająca naprawdę niemało. Pamiętajmy jedną kwestię: w żadnym razie nie jest tak, iż akurat samo gadanie o zwiększeniu stopnia wydajności może dać jakieś efekty. Jednak można śmiało rzec, że w większości przypadków wiedza teoretyczna także daje całkiem dużo.
Syndicate content