Powered by Drupal, an open source content management system

wydajność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Lean Management czyli jak niezawodnie ulepszyć wyniki w przedsiębiorstwie

szkolenie
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Bezkonkurencyjność innowacyjnej firmy szczególnie zależy od umiejętności kadry zarządzającej. Wbrew pozorom dobre przywództwo czasami nie wystarcza. Wtedy trzeba wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym zracjonalizuje się działanie przedsiębiorstwa. Jak wiadomo firmę tworzą przede wszystkim pracownicy, ale także takie elementy jak produkty oraz kultura organizacji. Aby znacząco zwiększyć wydajność firmy należy podejść do tematu kompleksowo.

Poprawne wdrożenie CRM daje całkiem dużo

program
Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
A może firma, którą prowadzimy jest w nieco gorszej kondycji z tego powodu, że najzwyczajniej nie wprowadzamy nieustannie nowoczesnych udogodnień, które sprawiają, iż generalnie działanie każdego biznesu jest sporo bardziej wydajne? Należy zapamiętać jedną sprawę: rynek nie znosi próżni, a więc niesamowicie istotne jest to by potrafić odpowiednio podejść do kwestii własnej firmy.

Normy w krajowych przedsiębiorstwach muszą być zawsze przestrzegane!

bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy w naszym kraju nie mają fajnie - no może oprócz takich, które wyłącznie eksportują swoje towary za zachodnią granicę: dostają za nie relatywnie spore pieniądze, a jakby nie patrzeć pracownikom płacą niewiele. Oczywiście to nie wina biznesmenów, takie są teraz realia. Może to się będzie błyskawiczniej odmieniało, no miejmy taką nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w owym tekście mówić odnośnie pensji typowego Polaka. Pomyślmy raczej w jaki sposób przeciwdziałać wszystkim problemom, na przykład z nadal względnie niedużą wydajnością. Co robić takiego, aby wreszcie standard krajowych firm stał na o wiele wyższym poziomie? Generalnie ze standardem polskich firm wcale nie jest aż tak kiepsko, ale jest wiele rzeczy do naprawienia.

Zwiększyć wydajność w biznesie: lecz jak?

wydajność
Zapewne ciągłe czytanie tekstów odnośnie wydajności nie zwiększy jej z automatu, lecz można w sumie powiedzieć, że tak czy siak taka wiedza mimo wszystko jest wielce interesująca, mogąca dać całkiem niemało. Zapamiętajmy jedną kwestię: w żadnym przypadku nie ma tej sytuacji, iż samo gadanie o zwiększeniu stopnia wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednakowoż można śmiało powiedzieć, że w większości przypadków wiedza czysto teoretyczna także może dać sporo.
Syndicate content