Powered by Drupal, an open source content management system

programy lojalnościowe

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Działania marketingowe stale się rozwijają i dają coraz to efektywniejsze metody na zdobycie klienta

e-marketing
Autor: Luc Legay
Źródło: http://www.flickr.com
Nowością a równocześnie hitem ostatnich zmagań jeśli o to chodzi jest wykorzystane narzędzia w postaci programu lojalnościowego. Dlaczego okazał się on strzałem w dziesiątkę? Badania przeprowadzane na rynku wskazują, że firmy, które wykorzystują takie rozwiązanie zwiększają swoją sprzedaż, a klienci z kolei gwarantują im swoją lojalność.

W jaki sposób zdobyć nowych klientów?

torebka prezentowa
Źródło: christmasstockimages.com
Biznes i prowadzenie własnej działalności to rzeczy bardzo zaawansowane i wymagające dużej wiedzy i dużej elastyczności. Problemy biorą się dziś przede wszystkim z występowania znacznej konkurencji we wszystkich branżach. Z tego powodu należy starać się, by posiadana firma wyróżniała się w stosunku do innych z uwagi na posiadana ofertę i rodzaj elementów.

Specyfika programów motywacyjnych i lojalnościowych

Autor: Design Packaging
Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa kieruje zestaw generalnych zasad, z których podstawowe są niezmienne na przestrzeni lat. W przedsiębiorczości zazwyczaj chodzi przede wszystkim o zyskanie klientów, co można czynić różnymi sposobami.
Syndicate content