Powered by Drupal, an open source content management system

serwer

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie rozwiązania informatyczne należałoby poznać?

informatyka
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W dniu dzisiejszym rozwiązania informatyczne są bardzo ważnym pierwiastkiem naszej powszedniości. Informatyka ma bowiem dość duży wpływ na każdy wymiar naszego życia. Rozwiązania informatyczne możemy teraz spotkać nieomalże wszędzie, począwszy od banku, a kończąc na naszych domach. W związku z jej przebojowo rosnącym wpływem na nasze życie, niezwykle relewantne jest pozostawanie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Takie podejście bez wątpliwości pozwoli nam cieszyć się maksymalną efektywnością działania naszych obowiązków. Niemniej natomiast informatyka nie służy tylko do skuteczniejszego rozwiązywania problemów scalonych z pracą.

Nie chcemy by obcy ludzie wiedzieli o nas zbyt wiele

biznes
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy człowiek kocha chronić swoją prywatność, pragniemy posiadać gwarancję, iż nikt niepowołany nie zdobędzie naszego numeru telefonu, że nikt obcy nie pozna naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie pragniemy, aby ktoś obcy uzyskał dostęp do naszego konta bankowego. Przez to nie jedynie sami przykładamy wszelkich sił, aby nasze najważniejsze dane osobowe zostały odpowiednio chronione, lecz jednocześnie wymagamy od kolejnych, iż też będą je ochraniać.

Musimy wiedzieć, że są przeróżne rodzaje sieci

internet
Autor: iStock
Źródło: iStock
Niby wydajemy sobie sprawę z tego, że nasze funkcjonowanie w Internecie nie są anonimowe, że do każdego tak rzeczywiście możemy dojść, a mimo wszystko czasem dowiadujemy się o nierozważnych zachowaniach, które sprawiają, że ktoś ponosi rzeczywiście surową nauczkę. Dlatego trzeba wiedzieć, że w świecie informatyki jest parę sieci, od których zależy, kto posiada dojście do naszych danych oraz że tak rzeczywiście nigdy nie jesteśmy tak anonimowi jak nam się zdaje.
Syndicate content