Powered by Drupal, an open source content management system

zdjęcia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zauważyć

http://magiceye.com.pl/
Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie posiadaliśmy okazji lecieć samolotem, to bez wątpienia niejednokrotnie się zastanawiamy, jak prezentują się ulice oraz mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście coraz częściej zarządcy miasta, chcąc pokazać jak wspaniale się ona przedstawia i jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, że wypożyczany jest nieduży samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie rejestruje calutki przelot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Kilka razy zawracają, tak by uwiecznić wszystko z różnorakich perspektyw, a potem mieszkańcy mogą podziwiać to niesamowite dzieło.

Filmowanie z powietrza teraz jest niesamowicie łatwe

Filmowanie z powietrza
Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com
Ile razy było tak, że pragnęliśmy aby nasz film miał też ujęcia zrobione z góry, gdyż pragnęliśmy udowodnić jak wspaniale wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, lub zwyczajnie chcieliśmy pokazać ilość osób, która z nami była? Teraz to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to otrzymać bez żadnego wysiłku. Starczy, iż zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie kierowane jest zdalnie z ziemi.

Nie powinniśmy zazdrościć profesjonalnym fotografom

Fotograf
Autor: Santiago Matan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno było tak, iż profesjonalny sprzęt posiadali tylko fachowi fotografowie, a zwyczajni ludzie musieli się zadowolić aparatami, które nie proponowały tak wspaniałej jakości ujęć. Na szczęście dziś wszystko się zmienia oraz mamy szansę liczyć na to, iż każdy może sobie zakupić wspaniałej jakości aparat fotograficzny, który pozwoli mu na robienie takich ujęć, jakby były zrobione przez fachowca. To wszystko spowoduje, iż obywatele znacznie chętniej zrobią fotografie oraz uwieczniają chwile, które są dla nich naprawdę niesamowicie ważne.

Plik video można przerobić dzięki specjalnym aplikacjom

Komputery
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia obecnie funkcjonująca na różnych horyzontach, zaczyna być wyjątkowo wymagająca dla amatorów, którzy w różnych czynnościach zwyczajnie potrzebują pomocy. Kamery, aparaty, jak także telefony komórkowe, posiadają obecnie dużo funkcji, dzięki którym jest możliwość wykonywać zdjęcia, filmy, lub również rozmawiać z innymi z możliwości pokazywania obrazu.
Syndicate content