Powered by Drupal, an open source content management system

zdjęcia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zauważyć

http://magiceye.com.pl/
Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie mieliśmy okazji lecieć samolotem, to z pewnością nierzadko się namyślaliśmy, jak wyglądają ulice oraz mieszkania w naszej okolicy oglądane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miasta, pragnąc udowodnić jak niesamowicie się ona przedstawia oraz jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, zamawiają filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, iż wypożyczany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie uwiecznia cały przelot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Parę razy zawracają, tak by uwiecznić wszystko z różnorakich ujęć, a później mieszkańcy mogą oglądać to wspaniałe dzieło.

Filmowanie z powietrza teraz jest niesamowicie łatwe

Filmowanie z powietrza
Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com
Jak często działo się tak, iż pragnęliśmy by nasz film miał także ujęcia robione z góry, bo pragnęliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić wielość tłumu, która z nami pokazała się? Dzisiaj to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez najmniejszego wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest małymi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.

Nie powinniśmy zazdrościć profesjonalnym fotografom

Fotograf
Autor: Santiago Matan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, iż profesjonalny aparat posiadali tylko profesjonalni fotografowie, a normalni ludzie musieli się zachwycić aparatami, które nie proponowały tak fantastycznej jakości ujęć. Na szczęście dzisiaj wszystko się przemienia oraz mamy szansę liczyć na to, iż każdy może sobie kupić wspaniałej jakości aparat fotograficzny, który zezwoli mu na zrobienie takich ujęć, jakby zostały zrobione przez profesjonalistę. To wszystko spowoduje, iż ludzie znacznie chętniej zrobią fotografie oraz uwieczniają chwile, które są dla nich na pewno bardzo istotne.

Plik video można przerobić dzięki specjalnym aplikacjom

Komputery
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia obecnie funkcjonująca na różnych płaszczyznach, zaczyna być bardzo wymagająca dla amatorów, którzy w rozmaitych czynnościach zwyczajnie potrzebują pomocy. Kamery, aparaty, jak również telefony komórkowe, posiadają aktualnie wiele opcji, dzięki jakim jest możliwość robić zdjęcia, filmy, czy też rozmawiać z innymi z opcją wyświetlania obrazu.
Syndicate content