Powered by Drupal, an open source content management system

PRacownik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pragniesz polepszyć wydajność własnych pracowników? Zdecyduj się na elektroniczny obieg dokumentacji

Programy dla firm
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel zakładu chce, aby działalność była jak najbardziej wydajna i opłacalna. Równocześnie czyni się wszystko, by podnieść standardy świadczonych usług i satysfakcji współpracowników. Warto poszukiwać rozwiązań, które pozwolą podnieść wydajność pracowników oraz ograniczyć czas tracony na niepotrzebne zajęcia.

Unia Europejska i jej idee na rozporządzenia

firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wszystkim wiadomo wstąpienie do Wspólnoty Europejskiej Polski miało wielu zwolenników, jednak miało również spore grono oponentów. Mało osób, które nieprzychylnie spoglądały na akces Polski do Wspólnoty zmieniło zdanie. Nawet ciekawe pomysły i prawa pozwalające na pokazanie się najlepszym organizacjom, nie były i nie będą w stanie przekonać pewnych ludzi, że UE nie ma zamiaru szkodzić, a chciałaby wspierać.

W jaki sposób skutecznie wywrzeć wpływ na stan relacji w naszej firmie?

biuro
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Uformowanie dobrego zespołu w naszej firmie to niejednokrotnie wyzwanie niejednego menedżera. Okazuje się bowiem, że skuteczność pracowników, którzy mają pełne przekonanie, że mogą na sobie polegać bardzo mocno wzrasta. Mnóstwo firm potrzebuje w następstwie tego uczynić wszystkie wysiłki, aby poprawić układy w zespole. Doświadczenie niemniej pokazuje, że tradycyjne szkolenia niestety w wielu przypadkach nie przynoszą nam oczekiwanych rezultatów.

Instruktaże BHP - w jaki sposób znaleźć profesjonalną firmę ?

bhp
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jedną z najistotniejszych formalności w procesie przyjmowania nowego pracownika jest szkolenie BHP. Jest ono jak wszem i wobec wiadomo obowiązkowe i - bądźmy uczciwi - przez pracobiorców traktowane w większości wypadków jako zawracanie głowy. W szczególności po macoszemu traktowane są te szkolenia przez pracowników administracji, którzy pozornie czują się bezpiecznie. Bo co może złego wydarzyć się w biurze?

Jak zadbać trafnie o edukację pracowników?

szkolenie
Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma dzisiaj potrzebuje posiadać wyuczonych pracowników. W szeregu przypadków ich umiejętność oraz wiedza są sprawdzane w czasie rozmów rekrutacyjnych, niemniej tymczasem proces edukacyjny nie zostaje zatrzymany w tym momencie. Nowoczesny rozwój technologii oraz nieprzerwane zmiany bezsprzecznie wymusiły dostosowywanie się pracowników do panujących warunków na rynku. Na szczęście firmy stały się niesłychanie obowiązkowe za osoby zatrudnione, przez co po wielokroć decydują się na przeprowadzenie niezbędnych szkoleń.

Outsourcing księgowości

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Jakiś czas temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Dziś coraz częściej firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac pozwala przede wszystkim oszczędzić pieniądze firmy.

Zasady BHP gwarantują bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też szefowi

BHP
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy zdają się być niezwykle ważne. Dają one gwarancję bezpieczeństwo nie tylko dla osób pracujących w danym środowisku, ale także są gwarantem bezpieczeństwa dla pracodawcy w sytuacji wystąpienia jakiejś nieprawidłowości. Takiego typu szkolenia muszą organizowane nie tylko w ogromnych zakładach i halach produkcyjnych, ale również powinny być przeprowadzane nawet w niewielkiej kilkuosobowej firmie prywatnej.

Usługi audytorsko-księgowe

księgowość internetowa
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu księgowa w firmie była niezastąpiona. W dzisiejszych czasach nieraz firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac to okazja głównie do zmniejszenia kosztów firmy.

Mycie okien to trudne zadanie

okna
Każdy, kto miał okazję myć okna wie, że to czasochłonne i trudne zadanie. Mało osób potrafi umyć okna tak żeby wyglądały jak w jednej z telewizyjnych reklam. W dodatku zostają nieładne smugi, niestety nawet wprawnym gospodyniom zdarzają się takie nieciekawe efekty po umyciu okien. Oczywiście mamy dostęp do środków, dzięki którym mycie okien staje się łatwiejsze i szybsze a mimo to nie zawsze udaje nam się uzyskać odpowiedni efekt.

Usługi audytorsko-księgowe

Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Obecnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
Syndicate content