Powered by Drupal, an open source content management system

język angielski

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy przyswajanie języków zagranicznych jest nam dzisiaj niezbędna?

podręcznik do angielskiego
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Poprawianie naszych umiejętności indywidualnych w oczywisty sposób determinuje naszą przyszłość. W realiach rynku kapitalistycznego bowiem, najlepiej wyszkolony człowiek stanowi najważniejszą inwestycję firmy. W związku z takim stanem rzeczy, koniecznie musimy podjąć wielkie wysiłki, aby stać się wyjątkowo przyciągającym pracownikiem w oczach naszego ewentualnego pracodawcy.

Język angielski może być mocno potrzebny w życiu prywatnym

nauka angielskiego
Autor: World Literature Today
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomość języków obcych zdaje się być dzisiaj podstawową umiejętnością zdobytą w trakcie edukacji. Umiejętność posługiwania się językami obcymi jest także niezwykle ważną zdolnością pozwalającą na dostanie lepszej pracy. Najbardziej popularnym językiem jest naturalnie język angielski. Stanowi on podstawowy język obcy, który umożliwia nam komunikację właściwie w każdym kraju, język ten zdaje się być uniwersalnym narzędziem, z którego korzystamy nie tylko w pracy, ale na co dzień w kontaktach z osobami odwiedzającymi nasz kraj.
Syndicate content