Powered by Drupal, an open source content management system

język angielski

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy przyswajanie języków zagranicznych jest nam dzisiaj niezbędna?

podręcznik do angielskiego
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Kształtowanie naszych zdolności osobistych w oczywisty sposób predestynuje nasz czas przyszły. W realiach rynku kapitalistycznego bowiem, najlepiej wykształcony człowiek stanowi najlepszą inwestycję firmy. W związku z takim stanem spraw, obligatoryjnie musimy podjąć wielkie wysiłki, aby stać się niebywale ciekawym pracobiorcą w oczach naszego przyszłego pracodawcy.

Język angielski może być mocno potrzebny w życiu prywatnym

nauka angielskiego
Autor: World Literature Today
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomość języków obcych jest na dzień dzisiejszy podstawową zdolnością zdobytą w procesie edukacji. Umiejętność posługiwania się językami obcymi jest również bardzo ważną zdolnością pozwalającą na znalezienie ciekawszej pracy. Mocno powszechnym językiem jest oczywiście język angielski. Stanowi on podstawowy język obcy, który umożliwia nam komunikację właściwie w każdym państwie, język ten zdaje się być uniwersalnym narzędziem, z jakiego korzystamy nie tylko w pracy, ale na co dzień w relacjach z osobami odwiedzającymi nasz kraj.
Syndicate content