Powered by Drupal, an open source content management system

język angielski

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy przyswajanie języków zagranicznych jest nam dzisiaj niezbędna?

podręcznik do angielskiego
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Poprawianie naszych umiejętności indywidualnych w oczywisty sposób determinuje naszą przyszłość. W realiach rynku kapitalistycznego bowiem, najlepiej wyszkolony człowiek stanowi najważniejszą inwestycję firmy. W związku z takim stanem rzeczy, koniecznie musimy podjąć wielkie wysiłki, aby stać się wyjątkowo przyciągającym pracownikiem w oczach naszego ewentualnego pracodawcy.

Język angielski może być mocno potrzebny w życiu prywatnym

nauka angielskiego
Autor: World Literature Today
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomość języków obcych zdaje się być na dzień dzisiejszy normalną umiejętnością nabytą w procesie edukacji. Sprawne komunikowanie się w językach obcych jest także bardzo ważną umiejętnością umożliwiającą znalezienie lepszej pracy. Mocno popularnym językiem jest oczywiście język angielski. Stanowi on podstawowy język obcy, jaki daje nam możliwość komunikowania się właściwie w każdym państwie, język ten zdaje się być uniwersalnym narzędziem, z którego korzystamy nie tylko w pracy, ale na co dzień w kontaktach z turystami odwiedzającymi nasz kraj.
Syndicate content