Powered by Drupal, an open source content management system

film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza przedstawiają się w nieprawdopodobny sposób

Widok z lotu ptaka
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w konkretnym miejscu odbywają się jakieś wspaniałe zabawy, na których zjawia się na pewno multum osób, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, żeby te wszystkie tłumy były jak najwspanialej uwiecznione, tak by każdy zobaczył, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się przygotowana przez nich impreza. Przez to właśnie tak często teraz jest zamawiane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej żeby miało szansę się ono odbyć, warto było wypożyczyć jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niskich wysokościach, teraz starczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia.

Filmowanie z powietrza teraz jest niesamowicie łatwe

Filmowanie z powietrza
Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com
Jak często działo się tak, iż pragnęliśmy by nasz film miał także ujęcia robione z góry, bo pragnęliśmy pokazać jak wspaniale wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić wielość tłumu, która z nami pokazała się? Dzisiaj to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to osiągnąć bez najmniejszego wysiłku. Wystarczy, że zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest małymi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Syndicate content