Powered by Drupal, an open source content management system

film

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zdjęcia z powietrza przedstawiają się w nieprawdopodobny sposób

Widok z lotu ptaka
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w konkretnym miejscu odbywają się jakieś fajne zabawy, na których pojawia się naprawdę multum osób, to niejednokrotnie pomysłodawcy chcą, aby te wszystkie tłumy zostały jak najlepiej zarejestrowane, tak aby każdy widział, jak wielkim zainteresowaniem raduje się przygotowana przez nich impreza. Dlatego właśnie tak często obecnie jest wynajmowane wideofilmowanie z powietrza. Dawniej aby miało szansę się ono zdarzyć, warto było wypożyczyć jakiś samolot, który miał szansę latać na dość niskich wysokościach, dzisiaj starczy okupić się w właściwe urządzenia.

Filmowanie z powietrza teraz jest niesamowicie łatwe

Filmowanie z powietrza
Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com
Ile razy było tak, że pragnęliśmy aby nasz film miał też ujęcia zrobione z góry, gdyż pragnęliśmy udowodnić jak wspaniale wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, lub zwyczajnie chcieliśmy pokazać ilość osób, która z nami była? Teraz to wszystko jest możliwe, a co więcej możemy to otrzymać bez żadnego wysiłku. Starczy, iż zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie kierowane jest zdalnie z ziemi.
Syndicate content