Powered by Drupal, an open source content management system

zysk

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy potrafimy zadbać o własnego klienta?

elektroniczny system
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Czy w istocie klient jest najważniejszy w biznesie? Oczywiście nie można aż tak mocno w pełni na poważnie, lecz niewątpliwie o swoich klientów należy zadbać. A jak zatem spowodować, że nasza firemka będzie przez wszystkich znana jako ta, która w odpowiedni sposób podchodzi do tematu obsługi klientów? No cóż, początkowo doceńmy mocniej nowatorskie technologie - chociaż tak po prawdzie to trudno powiedzieć, że np. karty rfid są nowością.

Coraz powszechniejsze są komórkowe systemy sprzedaży

Zakupy online
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Ogarnięcie sprzedaży we własnym sklepie internetowym to bez wątpienia coś co może stanowić sukces firmy. Zatem nawet mały sklep musi mieć tak ogarniętą sprzedaż, aby w żadnym przypadku ludzie nie uskarżali się. Czyli w owym tekście przede wszystkim o tym jak prowadzić sprzedaż, ale ją zwiększać.

Normy w krajowych przedsiębiorstwach muszą być zawsze przestrzegane!

bezpieczeństwo
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa w naszym kraju nie mają lekko - może prócz tych, które wyłącznie eksportują własne produkty za zachodnią granicę: dostają za nie względnie spore pieniądze, a jakby nie patrzeć swoim pracownikom płacą mało. Naturalnie to nie jest wina przedsiębiorców, takie mamy póki co realia. Może to się będzie szybciej zmieniało, no miejmy nadzieję. Jednak nie mieliśmy w tym artykule pisać odnośnie zarobków typowego Kowalskiego. Zastanówmy się bardziej w jaki sposób przeciwdziałać wszystkim problemom, przykładowo z w dalszym ciągu dosyć niedużą wydajnością. Co zrobić takiego, aby nareszcie standard krajowych firm stał na sporo bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie ze standardem krajowych firm nie jest aż tak źle, ale jest dużo rzeczy do naprawienia.
Syndicate content