Powered by Drupal, an open source content management system

organizacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Unia Europejska i jej idee na rozporządzenia

firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wszystkim wiadomo wstąpienie do Wspólnoty Europejskiej Polski miało sporo zwolenników, jednak miało również duże grono przeciwników. Mało osób, które z dezaprobatą spoglądały na akces Polski do Wspólnoty zmieniło swoje zapatrywania. Nawet interesujące pomysły i normy które pozwalają na pokazanie się najlepszym organizacjom, nie są w stanie przekonać niektórych osób, że Unia Europejska nie ma zamiaru szkodzić, a chciałaby wspierać.

Zaproszenia w promocji samorządu i w życiu codziennym

zaproszenie na przyjęcie
Autor: Estelle Page
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu administracja stopnia lokalnego próbuje spopularyzować swoje miasto na rozliczne sposoby, począwszy od klasycznych sposobów jak współfinansowanie lokalnych wydarzeń sportowych po współpracę z tak zwanymi miastami partnerskimi. Latem w bardzo wielu miastach organizowane są przykładowo spotkania miast zaprzyjaźnionych, gdzie mogą prezentować się miasta czy organizacje turystyczne z danego regionu. Wzorem takich działań jest wakacyjny festyn gmin zaprzyjaźnionych na Podbeskidziu. Gminy nadmorskie prezentują się wtenczas góralom, i odwrotnie - gminy z południowej Polski przedstawiają się nad morzem ze swoimi atrakcjami.

W jaki sposób rzetelnie ocenić prace pracownika?

Autor: materiały prasowe
Współczesne, dynamiczne tempo życia stawia przed organizacjami wiele zadań i zmusza je do ciągłego rozwoju. W dobie przemian społecznych oraz gwałtownego rozwoju technologicznego bardzo istotne jest, aby organizacja była adaptowała się do zmieniającej się rzeczywistości. W oparciu o to samo kryterium powinna dobierać pracowników.
Syndicate content