Powered by Drupal, an open source content management system

organizacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/linnexos.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Unia Europejska i jej idee na rozporządzenia

firma
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wszystkim wiadomo wstąpienie do Unii Europejskiej Polski miało sporo zwolenników, ale miało też spore grono oponentów. Niewiele osób, które z dezaprobatą przyglądało się akcesowi Polski do Wspólnoty zmieniło swoje zapatrywania. Nawet ciekawe projekty i normy pozwalające na wykazanie się najlepszym organizacjom, nie są w stanie przekonać pewnych ludzi, że UE nie chce szkodzić, a chciałaby wspierać.

Zaproszenia w promocji samorządu i w życiu codziennym

zaproszenie na przyjęcie
Autor: Estelle Page
Źródło: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu administracja stopnia lokalnego próbuje popularyzować własne miasteczko na różne sposoby, począwszy od klasycznych metod jak sponsorowanie lokalnych wydarzeń kulturalnych po współpracę z tak zwanymi gminami partnerskimi. W lecie w bardzo wielu powiatach organizowane są dla przykładu festyny miast zaprzyjaźnionych, gdzie mogą zaprezentować się samorządy czy organizacje turystyczne z danego regionu. Wzorem takich przedsięwzięci jest wakacyjny festyn gmin zaprzyjaźnionych w Bielsku Białej. Gminy bałtyckie przedstawiają się wtenczas góralom, i na odwrót - miasta z południa Polski prezentują się na północy ze swymi atrakcjami.

W jaki sposób rzetelnie ocenić prace pracownika?

Autor: materiały prasowe
Współczesne, dynamiczne tempo życia nie omija organizacji, które muszą być przygotowane na ciągły rozwój. W dobie przemian społecznych oraz gwałtownego rozwoju technologicznego bardzo istotne jest, aby organizacja była elastyczna. W oparciu o to samo kryterium powinien przebiegać proces rekrutacji pracowników.
Syndicate content