Site Loader
ul. Gospodarcza, 37-700 Przemyśl
szkolenia

Usługi audytorsko-księgowe

Jakiś czas temu księgowa w przedsiębiorstwie była niezastąpiona. Teraz coraz częściej firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac pozwala głównie oszczędzić pieniądze firmy.
Finanse w zarządzaniu firmą

Gdzie szukać wsparcia kiedy brak Ci funduszy?

A wszystko kręci się wokół kasy, przyznałeś nie jeden raz w życiu. W których to było momentach? A przykładowo, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, fuzji jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, gdy brakło ci oszczędności i byłeś zmuszony zadłużać się, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci trochę do transakcji…
zarządzanie firmą

Pragniesz zwiększyć wydajność własnych pracowników? Postaw na systemowy obieg dokumentacji

Każdy właściciel zakładu pragnie, by działalność była jak najbardziej wydajna oraz intratna. Jednocześnie czyni się wszystko, by podnosić poziom świadczonych usług oraz zadowolenia partnerów biznesowych. Warto poszukiwać alternatyw, które pozwolą podnieść efektywność zatrudnionych osób i ograniczyć czas tracony na zbędne zajęcia.
Komputery w biznesie

Samodzielna księgowość

W tej chwili, część osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą, wybiera działalność biur rachunkowych zapewniające komfort, oraz oszczędność czasu przy rozliczeniach. Doświadczone osoby, mogą pomóc w każdej sprawie formalnej, zacząwszy od prowadzenia podatku VAT, skończywszy na fakturach i bilansach.
szkolenia

Zasady BHP gwarantują bezpieczeństwo nie tylko pracownikom, ale też szefowi

Szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy są niezwykle istotne. Dają one gwarancję bezpieczeństwo nie tylko pracownikom określonego zakładu, ale również są gwarantem bezpieczeństwa dla właściciela firmy w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Takiego typu szkolenia muszą przeprowadzane nie tylko w bardzo dużych zakładach i halach produkcyjnych, ale również muszą być organizowane nawet w małej kilkuosobowej firmie prywatnej.
biznes

Z jakiego powodu programy lojalnościowe to odpowiedni pomysł na zachęcenie klientów?

Kiedy prowadzisz swój biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie odpowiednie, wówczas bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad alternatywnymi sposobami motywowania klientów do skorzystania właśnie z Twoich usług. Jeżeli przykładowo masz zakład usługowy – pedicure lub salon kosmetyczny czy inne analogiczne zakłady – wówczas bez wątpienia świetnym pomysłem może być wprowadzenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – następnie będą na niej odznaczane wszystkie następne wizyty i wykonywane usługi.
biznes

Musimy być przygotowani na wszelkie koszty

Jeżeli prowadzimy firmę powinniśmy być gotowi na wszelkie koszty, które mają szanse się pojawić w przyszłości. Część z nich może nas zadziwić, bo możemy się ich wcale nie spodziewać, jednak część jest bardzo łatwa do zauważenia, a co się z tym wiąże, też rezerwy finansowe, które w związku z tym powinniśmy mieć przyszykowane, nie będą trudne do wyliczenia. Nie możemy pomniejszać takich rzeczy, ponieważ mogą się one w przyszłości źle odbić na naszej firmie.
Komputery w biznesie

Przeczytaj jak banki pracują w on-line?

Internet jest aktualnie narzędziem, bez jakiego wiele osób nie jest w stanie wyobrazić sobie sprawnego funkcjonowania. Pozwala na poznawanie innych ludzi, naukę czy szybkie zakupy. Banki świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że świadczenie usług w internecie jest koniecznością. Ich propozycja jest w tym względzie coraz bardziej bogata. Ogromną popularnością charakteryzuje się rzecz jasna konto internetowe, pozwalające na ciągłą kontrolę posiadanych środków czy wykonywanie szybkich przelewów bez potrzeby opuszczania domu. Jest to dopełnienie pozostałych możliwości internetu.
zarządzanie firmą

W jaki sposób powinniśmy wcielać w życie rozwiązania informatyczne?

Rozwiązania informatyczne są współcześnie przez nas implementowane na niezmiernie rozległą skalę. Nie sposób bowiem nie spostrzec dużego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym codziennym życiu. Podobnie tego typu oprogramowanie jest przez nas wykorzystywane w ciągu realizowania powszednich obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia. Pozwalają one bowiem na znaczne przyspieszenie oraz nade wszystko zwiększenie komfortu przy pracy.
biznes

Trend na billboardy w kraju

Opcje tworzenia reklamy produktów oraz usług są u nas wyjątkowo szerokie, więc warto sięgać po optymalne dla swojej firmy rozwiązania, aby być pewnym rewelacyjnych szans. Rozmaite billboardy w Płocku cieszą się znacznym uznaniem rozmaitych przedsiębiorców. Różne branże i firmy walczą między sobą o wybór perfekcyjnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Niesamowicie cenne artykuły promocyjne w najniższej cenie – tylko u nas. Klienci wybierają głównie polecane propozycje lubianej firmy.
biznes

Zabezpieczanie należności w transakcjach międzynarodowych

Forfaiting i faktoring. Zbliżone działania, inni adresaci. Jakie korzyści w biznesie niosą ze sobą te terminy?

Faktoring to pojęcie jeszcze nie tak dobrze znane w naszym kraju, jednak coraz śmielej respektowane przez właścicieli firm.To forma finansowania i zapewnienie płynności finansowej. Co najbardziej istotne, gwarantuje firmom środki niezbędne do ich funkcjonowania.