Badania rynku tanie i skuteczne jak nigdy dotąd

Obecny konkurencyjny rynek powoduje, że w dłuższej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Najlepszym sposobem na odkrycie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych należy wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron internetowych.

W jaki sposób ankietować polskiego konsumenta?

Ludzie są bardzo różni – być może w naszym kraju aż tak tego nie widzimy, chociażby z takiej przyczyny, że przecież Polska jest krajem, w którym to zasadniczo mieszkają przede wszystkim Polacy, za wielu emigrantów z powiedzmy Turcji nie znajdziemy u nas. Kiedy sytuacja jest taka, iż poznanie drugiego człowieka jest niesamowicie ważne?

Obowiązki przedsiębiorcy w zakresie przeszkolenia BHP dla pracowników

Najważniejszym zobowiązaniem pracodawcy zatrudniającego pracowników jest zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Szkolenia mogą przebiegać na terenie zakładu pracy i być prowadzone przez zatrudniających, lecz jeśli zależy nam aby szkolenie BHP w naszej firmie obywało się na najwyższym poziomie, dobrze będzie do takiego projektu zaangażować firmę szkoleniową.