O jakim telefonie marzą przedstawicielki płci pięknej, a jaki aparat z nieukrywaną chęcią zakupiliby panowie

Upodobania kobiet i facetów czasami bardzo się różnią – co naprawdę podoba się żonie, to nie w każdym przypadku zachwyci męża. Specjaliści drobiazgowo opisują różnice między reprezentantami dwóch płci, a i twórcy filmów obyczajowych podejmują taki wątek. Zresztą wcale nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych publikacji czy regularnie chodzić do kina, by przekonać się, że kobiety i mężczyźni w trakcie zakupu konkretnego przedmiotu, choćby telefonu, kierują się całkiem innymi kryteriami.

Huawei Honor 7

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Panie po dwudziestce, jak również czterdziestolatki chętnie wybierają urządzenia o niepokaźnych rozmiarach, czyli smartfony, które z łatwością zmieszczą się w małej torbie lub kieszeni sportowej bluzy. Wymienione kryterium spełnia choćby Samsung Galaxy s3 mini. Z racji tego że przedstawicielki płci pięknej dużą wagę przywiązują do wyglądu, supernowoczesny telefon powinien mieć elegancką obudowę. Stąd zarówno kadrowa, jak i ekspedientka w miejscowym jarzyniaku na pewno będzie zachwycona modelem Honor 7 w białej bądź srebrnej obudowie. Poza tym kolor aparatu ma również dla nas inne, tak samo istotne znaczenie. Jeśli małżonkowie mają jednakowe modele, to ich odcień staje się właściwie jedynym identyfikatorem. Choć komórki wymieniamy dość często, to mężczyźni często inwestują w nieco droższe aparaty.

Czy masz ochotę przejrzeć na następnej stronie nasz aktualny materiał? Myślimy, że tak. Więc zapraszamy do kliknięcia.

Ich uwagę z pewnością może przykuć funkcjonalny Nexus 5x – . Użytkownicy chwalą jego niezawodność, jak również wytrzymałą baterię. Czterdziestolatkowie, o dużo częściej niż reprezentantki płci przeciwnej, swoją uwagę skupiają na czysto racjonalnych aspektach.http://logintrade.pl/aukcje-elektroniczne (zobacz https://www.logintrade.pl/aukcje-elektroniczne)Zanim uiszczą opłatę za smartfon, to wpierw zweryfikują niemalże wszystkie jego parametry.

LG 5X

Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże na szczegółowym przeglądnięciu instrukcji obsługi na pewno się nie skończy. Racjonalnie myślący nabywca uwzględni co najmniej kilka z pozoru mniej kluczowych aspektów. Dla przykładu sprawdzi, czy smartfon Honor 7: , pewniej trzyma się w dłoni niż Samsung Galaxy s3. Natomiast doświadczony właściciel świetnie prosperującego zakładu, który w czasie służbowych podróży bardzo często korzysta z niemalże wszystkich urządzeń mobilnych niewątpliwie zweryfikuje, czy konkretny aparat ma dobry wyświetlacz – kiedy ekran będzie byle jakiej jakości, to korzystanie z telefonu w słoneczny dzień będzie właściwie niemożliwe.