Energooszczędne oświetlenie

Niewiele osób ma świadomość, że w efekcie zastosowania energooszczędnych żarówek LED obywatele krajów UE mieli by możliwość zaoszczędzić niemal 40 TWh, co równa się mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, oraz że roczne oszczędności na obszarze krajów UE wynikające z tej zmiany mogłyby osiągnąć około 5mld euro?

Im wcześniej zatem zaczniemy modernizację naszego oświetlenia, zastępując je lampami spełniającymi wyśrubowane kryteria UE – na przykład żarówki LED (wejdź: polecane źródło), tym prędzej będzie możliwość zmniejszyć groźne nie tylko dla środowiska, ale również dla wielkości naszego portfela zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Firma oświetleniowe wpisując się w projekty unijne z zakresu energetyki, oparte na oszczędzaniu energii czyli ochronie środowiska naturalnego, ma w zamyśle implementację energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a w związku z tym minimalizację zużycia energii i troskę o portfel klienta. Pełna oferta prezentowana jest tu obejmuje bogaty asortyment energooszczędnych substytutów tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od wiodących producentów, takich jak Osram, Samsung – do zastosowania w gospodarstwach domowych, biurach, apartamentach, sklepach, halach produkcyjnych, centrach dystrybucyjnych i wielu innych. Ze względu na bezpośredni kontakt z producentami mamy szansę oferować naszym klientom dobre ceny.

Jeżeli zaintrygował Cię niniejszy artykuł, szybko zobacz jeszcze ten odnośnik! To świetna oferta (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-pierwszy-pracownik-roznica-miedzy-wynagrodzeniem-netto-a-wynagrodzeniem-brutto) i tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje.

Klienci z kolei dzięki wyborowi produktów LED oferowanych przez naszych partnerów mogą zaoszczędzić na zużyciu energii, w zależności od rodzaju żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (polecam: więcej informacji) w trakcie działania nie nagrzewają się, w efekcie czego zostają obniżone również koszty związane z klimatyzacją pokoju.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje ponadto kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, chcących obniżyć zużycie energii poprzez modernizację przestarzałych rozwiązań oświetleniowych. W zakresie naszej oferty, realizujemy całościową obsługę od oceny istniejącej instalacji oświetleniowej poprzez projekt, realizację oraz uruchomienie modernizowanej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .