Innowacyjna technika pozwalająca na więcej

Niby dziś każda rzecz jest jednorazowa. Jak się nam coś znudzi to ląduje taka rzecz w koszu. jak, wiemy pęd życia prowadzi do tego, że spore grono osób nie posiada zbyt dużej ilości rzeczy. Stale zmieniamy miejsce zamieszkania, szukamy nowych możliwości, brak, więc w naszej codzienności miejsca na jakieś stałe rzeczy.

Kolorowa grafika

Autor: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Źródło: http://www.flickr.com

Przez, te ciągłe zmiany musimy szukać rzeczy, które do tych zmian będą pasowały. Na szczęście można pożegnać się z wyrzucaniem bibelotów. Dzięki nowej technologii, jaką jest technologia hydrografiki (strona firmy) możemy odmienić look ulubionych bibelotów w związku z tym, do czego akurat jesteśmy na danym etapie życia przekonani. Jeżeli w nowym domostwie potrzebujemy bibelotów, które będą posiadały wzór szkockiej kraty trzeba zgłosić się do firmy znającej się na hydrografice. Gdy zaniesiemy nasz fikuśny wazon do osób zajmujących się hydrografiką, pośród foli będziemy mogli wybrać wzór, który będzie nam pasował. Często już kolejnego dnia będzie można iść po naszą rzecz, która będzie całkiem zmieniona. Technologia ta związana jest z czyszczeniem danej rzeczy (umyciu i odtłuszczeniu), następnie na rozłożeniu folii na wodzie (wszystko w odpowiedniej temperaturze) i zanurza się dany przedmiot w folii. Brzmi trochę jak historyjka, ale kluber petamo raz zobaczy się efekt pracy hydrografików, to zrozumie się, że to genialna metoda na nadanie drugiego życia często zniszczonym rzeczom.

Ze starej rzeczy w krzyk modySporo osób wie, czym jest recykling. Wielu ludzi stara się wprowadzić w życie

Modernistyczny kształt

Autor: Danny Fowler
Źródło: http://www.flickr.com

odmienianie różnego typu rzeczy niepotrzebnych w niezbędne gadżety. Jednak prawda jest taka, że zamiast wielu zbędnych rzeczy lepiej mieć parę konkretnych. Wtedy nawet, kiedy całkiem będziemy chcieli odmienić styl naszego mieszkania, to można te kilka bibelotów dać do przeróbki.http://www.cik-wisniewski.pl/ (kontynuuj)W takim wypadku na pewno sprawdzi się hydrografika opisana na stronie. To technologia, pozwalająca nałożyć wybrane przez klienta wzory na różnego typu przedmioty. Nie muszą to być bibeloty, mogą to być nawet kaski motocyklowe. Wszystko zależy od tego, co mamy ochotę odmienić i jak duże to jest. Jeśli, więc chcielibyśmy odmienić look jakiejś rzeczy poczytajmy o hydrografice i pomyślmy, czy aby na pewno chcemy coś spisać na straty, czy może jednak lepiej jakoś ciekawie odmienić nasz wysłużony przedmiot.