Ale po co przepłacać?

Niewielu z nas robi zakupy – nawet niezbyt kosztowne, czy pod wpływem impulsu – bez wcześniejszego sprawdzenia, ich ceny u konkurencji. W dobie internetu, i zakupów dokonywanych coraz częściej właśnie tą drogą, zestawienie cen przed zakupem wydaje się być jak najbardziej uzasadnione.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Wsparcie okazują nam specjalnie powstałe porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która może poszczycić się największym poważaniem wśród kupujących w sieci z racji najatrakcyjniejszych ofert.

Jak posługiwać się Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo przebiega wręcz automatyczne. Gdy wiemy jaki artykuł nas interesuje, należy wpisać jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, widniejącej na górze strony. Jeśli natomiast właśnie chcemy się zaznajomić z artykułem (np. laptopem), wejdźmy w stosowną właściwą zakładkę, a tam poznamy interesujące nas parametry techniczne urządzenia i przedział cenowy.

By w pełni korzystać z tej porównywarki cenowej, nie trzeba się nigdzie logować. Wszystkie informacje zawarte na stronie są ogólnodostępne i ma prawo korzystać z nich każdy.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. W związku z tym opracowano program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane w serwisie są godne zaufania.

Masz w planach zdobyć inne dane na ten temat? Na pewno notka z witryny też je posiada, więc kliknij tutaj i poznaj je szczegółowo.

Dzięki zastosowaniu specjalnej weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako możliwość promowania wizerunku firmy.

Z chwilą gdy w sieci pojawiły się porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy masowo podjęły współpracę z nimi. Dzięki temu klient może szybko i łatwo wygenerować indywidualne zestawienie, zawierające ceny czy nazwy sklepów i wybrać najbardziej korzystną ofertę .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, to przeważnie większa sprzedaż, rozpoznawalność nazwy e-sklepu – co procentuje w przyszłości (klient pamięta i wraca) a także mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Porównywarka cen? To się opłaca!