Co możemy zrobić dla Państwa? Oferta usług funeralnych.

Śmierć bliskiej osoby to bez wątpienia zawsze ogromna trauma dla jego familii. Mimo szoku w którym żałobnicy się znajdują, mają z reguły jeno dwa-trzy dni na załatwienie wszystkich formalności mających związek z pochówkiem. A jest tych formalności niemało, są to nie tylko kwestie urzędowe czy medyczne, ale również często kościelne (msza pogrzebowa, uzyskanie miejsca na cmentarzu), jak również zorganizowanie poczęstunku dla żałobników itp..

Kwestii do załatwienia jest sporo, toteż my, oferując swe usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się niesłychanie, by pomóc osobom w żałobie w tym jakże ciężkim momencie. Nasz zakład pogrzebowy Wrocław, wykonuje swe usługi żałobne przez całą dobę. Nasi obeznani pracownicy potrzebują minimalnej ilości dokumentów, a nawet prostego upoważnienia, żeby zdjąć z głowy osób będących w w żałobie wszelakie formalności.

usługi pogrzebowe

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Unikamy zbędnych w tejże sytuacji pytań. Jesteśmy w stanie zorganizować Pogrzeb – opinie na nasz temat – Wrocław ale nie tylko. Mamy swoje oddziały usiane w całym kraju, tak że zorganizujemy pochówek i stypę na terenie nieomal całej Polski. Oczywiście, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu – kredytujemy swoje usługi. Pomożemy pozałatwiać kwestie urzędowe jak też kościelne, to znaczy nabożeństwo pogrzebowe, także miejsce na pochowanie zmarłego. Oferujemy doradztwo w zakresie pogrzebu, podpowiemy dokąd się udać – punkt po punkcie, aby możliwie sprawnie pozałatwiać wszystkie formalności: poświadczenie od lekarza, formalności urzędowe, druki klepsydr, poczęstunek dla żałobników, itd., których wcale jest nie mało. Posiadamy własną chłodnię, możemy zaoferować transport zwłok, również spoza granic Polski, przyszykowanie zmarłego do okazania w kaplicy. Oferujemy sprzedaż trumien: dębowe, olchowe, topolowe, sosnowe, klasyczne jak też kremacyjne.

Sprzedajemy również duży wybór urn: z metalu, kamienia, ceramiczne, drewniane, a dodatkowo z tworzyw mieszanych. Jako producent producent etykiet samoprzylepnych trumien i urn możemy zaoferować je w cenach najniższych. Ponieważ posiadamy umowę z pobliską kwiaciarnią, więc także wiązanki kwiatowe zdołamy zaoferować w okazyjnych cenach. Jesteśmy do państwa usług po numerami telefonów (71) 76-98-465, kom. 765-990=765 przez całą dobę. Nasza strona WWW: pogrzeb Wrocław. com

.