Telebimy – wyjątkowe urządzenie we współczesnych środkach przekazu

Reklama dźwigną handlu – to powiedzenie szczególnie w obecnych czasach sprawdza się perfekcyjnie. Przykładem jest w szczególności telebim stanowiący swoistą i nierozerwalną część dużych aglomeracji, które ciągle się rozwijają. Telebim podkreśla atrakcyjność miejsca i sprawia, iż zauważalność reklamy rośnie. Najprościej ujmując, telebim to elektroniczny nośnik wiadomości prezentowany w interesujący sposób.

Przyciąga uwagę klienta, a to powiększa szansę na sprzedaż towaru czy rozgłos firmy. Urządzenia tego typu są przenośne co jest znaczącym ułatwieniem podczas montażu. Łatwe w użytkowaniu są doskonałym przekaźnikiem obrazu, który jest wysokiej jakości. To istotne, ponieważ wyświetlana reklama jest dobrze widoczna ze sporych odległości.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Telebimy doskonale zastępują klasyczne bilbordy, które są mało wytrzymałe na zmiany atmosferyczne. Omawiany nośnik odznacza się interesującymi rozwiązaniami technicznymi, z tej racji jego wytrzymałość na wilgoć lub temperaturę jest znaczna. Nadmienić należy, że urządzenie zawiera optymalną rozdzielczość, jaką wykorzystuje się na festiwalach z ogromną ilością widzów. Będąc na końcu sali lub stadionu bez kłopotu ujrzymy występy sceniczne.

Reklamy na wyświetlaczach od niedawna zdobywają polski rynek i z pewnością są obszary, gdzie nie ujrzymy tego typu urządzeń. To dobry powód, by zdecydować się na reklamę wyświetlaną przy pomocy telebimu – telebim mierzyn dk 10. Właściwe umiejscowienie nośnika jest zasadniczym aspektem, który zadecyduje o dotarciu do nowych odbiorców.Obiekt (Obsługa techniczna)Zapewne pojawi się pytanie, ile kosztuje reklama na owym telebimie? Okazuje się, że taka forma promocji jest dostępna też dla niedużych firm. Ceny są zbliżone z pokrewnymi sposobami reklamy zewnętrznej. Wynika to ze sporej ilości firm, które zajmują się reklamą na wyświetlaczach, dlatego ceny są dość zróżnicowane. Warto zapoznać się z propozycją kilku firm i wybrać najlepszą opcję. Nakłady związane z promocją firmy szybko zwrócą się, bowiem ten typ reklamy jest rzeczywiście opłacalny.

Bilboard reklamowy

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne nośniki reklamowe to kreatywne i efektywne rozwiązanie, aby pokazać firmę czy produkt. Do ich potencjału skłania się coraz więcej klientów. Wokoło jest ogrom ruchomych obrazów przedstawianych na telebimach – jeżeli zwrócą nasze zainteresowanie to reklama odniesie zaplanowany sukces – sprawdź tutaj.