Nowości technologiczne

W naszym serwisie odnajdziesz nowinkiz dziedziny najnowszych technologii. Charakteryzujemy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi redaktorzy mają długoletnie doświadczenie.

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Autor: Sony
Źródło: Sony

Specyfikacja parametrów telefonu sony xperia c3 jest już znana. Nowy smartfon adresowany jest do fanów „selfie”. Jest to smartfon średniej półki. Charakteryzuje się znajdującym się na froncie aparatem fotograficznym. Ma wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najwyższej jakości wyświetlacz. Dzięki temu oferowany obraz jest bardzo profesjonalny.

Najważniejszym punktem tego smartfona jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,2 GHz. Współgra on z 1 GB pamięci RAM a także z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik zarządza 8 GB przestrzenią dyskową. Najnowszy smartfon znajduje się w trzech następujących barwach: białym, czarnym oraz miętowym. Jego wprowadzenie na rynek datuje się na sierpień. Chiny będą pierwszym krajem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tej chwili ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

W profesjonalnym serwisie internetowym możemy wyszukać przecieki na temat iphone 6. Jest to na ten moment najbardziej oczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje znajdujące się w mediach budzą dużo kontrowersji.

Telefon komórkowy ma wyróżniać się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz i (rozwinięcie tematu: grupapartner.pl)ponadto ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych czynników atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego inne komponenty. Mogą się wydawać niektórym odbiorcom nawet trochę przesadzone.

Powinniśmy jednak pamiętać fakt, że iphone 6 musi podtrzymywać renomę serii. Ma obowiązek zasługiwać na tytuł następcy iPhone 5S. Nowe telefony mają zadebiutować na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku.