Czy wyobrażasz sobie życie bez dostępu do sieci?

Jeśli mówimy o rynku, który najprędzej się rozwija to pewnie w ścisłej czołówce jest branża technologiczna. To co miało miejsce w ostatnich kilku latach możemy nazwać prawdziwym „boomem”.

Pisanie na klawiaturze

Autor: david pacey
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużo nowatorskich projektów, fantastyczne wynalazki i komputery, a w ostatnich latach aplikacje. Czas w technologii płynie zdecydowanie bardziej prędko niż w normalnym życiu. Kto jeszcze pamięta ogromne, niewymiarowe komórki, a takie właściwie były, kiedyś zaś marzyło się o nich. Aktualnie co najwyżej przeznaczone są tylko do jakiegoś muzeum.

Tak naprawdę, rewolucja rozpoczęła się od kiedy powstał Internet. To on wszystko odmienił nie pozostawiając wątpliwości, kto będzie rządził w przyszłości. Co prawda, początki nie były jakieś łatwe i bezproblemowe, był nawet taki czas, kiedy przepowiadano globalnej sieci upadek, lecz jak się okazało były to tylko, niepodparte żadnymi wiarygodnymi faktami brednie. Obecnie życie bez Internetu jest jak egzystowanie bez powietrza. Może to zbyt

Laptop na stole kuchennym

Autor: Ishai Parasol
Źródło: http://www.flickr.com

duża przesada, ale spójrzmy jak przez ostatnie dekady uzależniliśmy się od wyszukiwarki, która wszystko dla nas znajdzie, od robienia zakupów w sieci, do utrzymywania kontaktów, które gwarantują nam tak zwane social media.

Ciężko także sobie wyobrazić niektóre sfery życia bez aplikacji. Dopiero obecnie możemy się przekonać, jak te drobne urządzenia, jak smartfony czy tablety (więcej) pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Wyposażone w darmowe (albo płatne) aplikacje są w stanie pomagać w każdej sferze życia. Co do internetu to ciężko odnaleźć miejsce na ziemi, gdzie nie ma sieci. Oczywiście, są ludy, które nie wiedzą nawet, czym jest telewizor lub radio, niemniej to są zamknięte środowiska, trudno jednakowoż odnaleźć kraj, w którym usługi internetowe byłyby bardzo ciężko osiągalne. W jednym kraju jest korzystniej, w drugim gorzej, niemniej prawie w każdym miejscu możemy się spodziewać, że połączymy się ze światem za pomocą Internetu.

W tym nowym świecie powstały ogromne firmy i wspaniałe idee. Jedną z nich jest na pewno sposób prowadzenia firmy Apple przez Steve Jobsa. Chociaż ten wybitny przywódca już nie żyje, to po dzień dzień przywołuje się jego postać, jako wzór do naśladowania dla wszystkich, którzy chcą kreować porywające narracje o danej marce. Nic dziwnego, że komputery Apple (przykładowe produkty) cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem, sama firma Apple to obiekt zachwytu wielu ludzi.

Jeśli zamierzasz dowiedzieć się, które strony są sugerowane przez inne osoby, to zobacz propozycję (http://www.magicplay.pl/?pl_oferta,57) na tego typu temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaciekawić.

Jak się kupuje komputer serwis komputerowy gdańsk tej marki to nie dokonuje się normalnej transakcji, kupuje się pewien styl życia, który tak pięknie zreferował Steve Jobs.