8 spraw w historii normalnego człowieka

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, tak samo jak postrzeganie danej sytuacji zależy od tego jak się do niej odnosimy. Spoglądamyna otoczenie różnie, jedni będą to robić w pozytywny sposób, kolejni wszystko widzą w ciemnych barwach. Z czego to wynika? Z różnych doświadczeń, z wychowania, jest zależne od biologii? Od wszystkiego po trochu?

Z całą pewnością nie da się wymienić jednej przyczyny konkretnego spoglądania na świat czy podejścia do życia. Nawet jeśli jakaś rzecz powoduje kolejne wypadki, to jedna osoba inaczej zareaguje na dane sytuacje aniżeli druga. Nie jesteśmy w stanie wiedzieć, w jaki sposób zareagujemy na sytuację, które wydają się niespodziewane, ale jednak prawdopodobne. w jaki sposób byśmy sobie dali radę z poważną tragedią, przypuśćmy, tragiczną śmiercią członka rodziny? Nie da się tego przewidzieć.

http://magiceye.com.pl/

Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com

Ci, co natomiast twierdzą, że zachowaliby się w konkretny sposób najczęściej poszliby w druga stronę – ten niespodziewany brzeg, o którym nie myśleli świadomie. Być może nie byłoby to tak widoczne, ten dziwny rozwój sytuacji, gdyby nie te poprzednie zarzekanie się i oświadczenia. Nie da się tak łatwo spojrzeć na własne życie z góry, zrobić zdjęcia z powietrza , by dostrzec, co, jak i kiedy. Lepiej zachować skromność i nie rozpowszechniać ostatecznych sądów, co do własnego postępowania, ponieważ możemy srogo się zawieść i koniec końców nie być gotowym na taki rozwój wypadków założyliśmy.

Inaczej patrząc, nawet jeżeli sami nie zakładamy, jak byśmy się zachowali w konkretnej chwili, to jest cała masa czynników, które ukazują, w jaki sposób potoczyłyby się nasze losy. Pośród najważniejszych z nich należy wskazać: charakter, temperament, doświadczenie z analogicznymi sytuacjami czy reagowanie na podobne dramaty (jednak u kogoś innego). Najłatwiej mimo wszytsko ocenią nas nieznani nam ludzie, oczywiście „najłatwiej” nie oznacza „najtrafniej”, gdyż ktośz zewnątrz ocenia nas tylko po tym, co widzi, lub co o nas usłyszy, często będą to rzeczy nie mające sensu.

Z pewnością przyda Ci się dostęp za darmo (http://www.futurae.pl/uslugi-dronem/ortofotomapy-z-drona) do naszej następnej strony. Nie czekaj, tym bardziej jeśli zaintrygowały Cię omówione tutaj treści.

Można je porównać na przykład do opinii ludzi którzy nie zamienili słowa z człowiekiem z zagranicy, a bazując na krzywdzących i niemądrych stereotypach sądzą, że w innych krajach mieszkają sami ludożercy. Zobacz także: opublikował.