Site Loader
ul. Gospodarcza, 37-700 Przemyśl
Zorganizowanie konferencji idealnej nie jest proste. Wymaga wiele wysiłku, negocjacji, pracy wykwalifikowanych osób, nie wspominając już o czasie, jaki należy na to zadanie poświęcić.

przemówienie na konferencji

Autor: Vocus
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim jednak zaczniemy całe przedsięwzięcie, powinniśmy z detalami przemyśleć plan spotkania, jakie dane nam jest zorganizować, a także ustalić profil oraz liczbę odbiorców. To najbardziej istotne elementy, których nie wolno nam pominąć. Dopiero później możemy rozpocząć pracę nad scenariuszem konferencji, przygotować harmonogram prac oraz rzeczowy kosztorys – link -.

Jeżeli etap wstępny mamy już za sobą, możemy przejść do kolejnej ważnej kwestii, jaką jest, z całą pewnością, wybór lokalizacji na nasze spotkanie. W kraju naprawdę nie musimy się wstydzić zaplecza konferencyjno-szkoleniowego.

moje konferencje

Obecnie atrakcyjnym miejscem na przeprowadzanie szkoleń stały się obiekty, których głównym przeznaczeniem jest przygotowywanie imprez okolicznościowych, np. wesel. Właściciele tychże ośrodków liczą się z tym, że sale konferencyjne mogą znacznie przyczynić się do obłożenia obiektu, co jest jednoznaczne z rozwojem firmy. Dysponując salą, mogą zwiększyć sprzedaż pokoi (szczególnie w okresach mniej atrakcyjnych) oraz wykorzystać gastronomię. Dobrze przygotowana sala z cała pewnością wyróżnia miejsce na tle konkurencji. Niewłaściwie dobrana – jest w stanie udaremnić nawet najbardziej przemyślane spotkanie – negatywnie wpływa na ogólne nastroje, koncentrację oraz wyniki spotkania. Rodzaj i niezawodność sprzętu to kolejne kryterium, które ma zasadnicze znaczenie przy szukaniu sali konferencyjnej. Projektor multimedialny, ekran, zestaw audio-wideo, mikrofon bezprzewodowy i flipchart to standardowe wyposażenie, w które musi być wyposażona sala. Wskazane jest również dostosować standard miejsca do charakteru naszej imprezy i uwzględnić łatwość dojazdu. Biorąc pod uwagę powyższe wskazówki, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż konferencje przyniesie zamierzony cel, oraz utkwi w pamięci przyjezdnych jako precyzyjnie zorganizowane przedsięwzięcie.

Post Author: admin