Site Loader
ul. Gospodarcza, 37-700 Przemyśl
W dzisiejszych czasach łatwo rozpłynąć się w oceanie nijakości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, co nawet pragną tego dokonać zderzają się ze ścianą. Zapisują się do różnych reality show albo talent show i odkrywają się przed całą Polską. Decydują się na to, bo chcą być znani i coś osiągnąć, to w porządku, nie ma co tego krytykować, co z tego, bo są tylko marionetkami w rękach zawodowych graczy – specjalistów z branży medialnej. Skończy się sezon talent show, przyjdą następni, a Ci co do tej pory byli rokujący nadzieję na przyszłą karierę zostaną błyskawicznie zapomniani.

To oczywiście utrudnienie w każdej sferze życia. Wiedzą o tym ludzie, jacy byli na szczycie, a teraz muszą się schylać bardzo nisko, aby podnieść coś z podłogi. Nie da się zawsze być na szczycie, sława trwa zazwyczaj przysłowiowe pięć minut. To nie znaczy jednakowoż, iż trzeba w ogóle zrezygnować z wszelkich prób.
Zgodnie z dewizą: żyć szybko, umierać młodo, niekiedy korzystniej przeżyć błyskawiczne, acz ekscytujące życie niż męczyć zobacz – https://www.destroy.pl/utylizacja-i-recykling-dokumentow/ sto lat w cierpieniach. Może to zbyt mocny przykład, lecz dowodzi on w jakim sensie jesteśmy w stanie podejść do tego zagadnienia. Podejdź do życia, jak do fascynującej przygody, która ma kres. No tak, ma, lecz nie musisz o tych zagadnieniach myśleć, zrób więc wszystko, ażeby żyło Ci się dobrze na co dzień. Za często patrzysz w niebo, liczysz na cud?
Na darmo, ponieważ cuda nie istnieją, wiem, iż zdajesz sobie z tego sprawę, lecz jednak po raz kolejny masz nadzieję, iż jednakże, iż kto wie dziś właśnie się poszczęści…Zamiast takich wyobrażeń kształć rusztowanie (http://www.bautec-lodz.pl/rusztowania) cały czas, chcesz się lepiej prezentować, mieć lepsze relacje w kontaktach międzyludzkich zapisuj się na szkolenie interpersonalne ( ciekawa oferta znajduje się tutaj), chcesz wykształcić w sobie cechy silnego przywódcy, który mógłby przewodzić grupie, gdyż to pomoże Ci zrobić karierę w Twojej branży, nie wahaj się, skorzystaj ze szkolenia z zakresu przywództwa.

szkolenie

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Tych, i paru pozostałych, przydatnych umiejętności nie nauczysz się siedząc w mieszkaniu i myśląc lub gapiąc się w niebo oczekując na gwiazdkę z nieba. Tylko praca nad własnym charakterem i parcie do przodu (lecz nie „na szkło”) sprawi, iż staniesz się solidnym zawodnikiem, a nie gwiazdką na jeden sezon, o której wszyscy szybko zapomną. I jeszcze coś, nie oczekuj drogi na skróty, by coś zdobyć potrzebujesz kluczy, wyważenie drzwi może i skuteczne, lecz tylko w filmach.

Post Author: admin