Site Loader
ul. Gospodarcza, 37-700 Przemyśl
Wizytówki są podstawowym wyposażeniem przedsiębiorcy. Służą nie tylko do wymiany kontaktów podczas spotkań służbowych, ale z dobrym skutkiem można je załączać na przykład do przesyłek. Jeżeli wizytówka jest odpowiednio przygotowana, spełni swoją rolę informacyjną, uzupełniając ją również o rolę reklamową. O czym należy pamiętać, oddając wizytówki do druku?

Wizytówki

Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Dobra wizytówka ma przyciągać wzrok, być zapamiętywana, dostarczać podstawowe informacje na temat osoby lub przedsiębiorstwa oraz dać się łatwo utożsamiać z konkretną marką. Chcąc pozyskać świetnej jakości, dobrze pełniące swoje role, wizytówki, można wybrać jedną z dwóch opcji: zrealizować projekt samodzielnie, lub zlecić jego wykonanie grafikowi. To drugie rozwiązanie będzie oczywiście dużo droższe, w dzisiejszych czasach, gdy każdy szuka oszczędności, gdzie tylko się da, rozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalistycznego oprogramowania. Kreator wizytówek (odwiedź serwis) to narzędzie, proponowane przez coraz większą ilość drukarni. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób przygotujesz dokładnie taką wizytówkę, jaką pragniesz mieć.

Wykonanie każdej wizytówki powinno się rozpocząć od stworzenia logo. Jeśli jeszcze nie mamy znaku firmowego, z drukiem wizytówek lepiej poczekać. Kluczowe sprawy przy projektowaniu wizytówek to ogólna estetyka – tradycyjna albo artystyczna – oraz kolory, rozlokowanie poszczególnych elementów, sprecyzowanie informacji, które zostaną zawarte na wizytówce, wybranie czcionki, wybór wielkości (tradycyjne rozmiary wizytówek (https://netprint.pl/wizytowki/prawo/radca-prawny) to 90 mm na 50 mm) oraz orientacji (popularniejsza jest pozioma, ale wizytówki drukowane w pionie z każdym rokiem są bardziej doceniane), jak również gramatury i rodzaju papieru. Decyzji jest dużo. Najistotniejsze jest przemyślane rozmieszczenie wszystkich części, tak, by uzyskać spójną, przejrzystą i oryginalną kompozycję. Więcej tutaj: blog.

Wizytownik, wizytówki

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Fachowy kreator wizytówek umożliwi stworzenie wielu różnych opcji i wybranie tej idealnej. Kreatory mają do dyspozycji użytkowników wiele szablonów, elementów i czcionek, wśród których na pewno znajdziemy coś co spełni nasze oczekiwania. Korzystając z oprogramowania do tworzenia wizytówek, nie musimy się stresować, czy wybieramy odpowiedni tryb kolorystyczny, rozdzielczość i inne kwestie, kluczowe z punktu widzenia drukarni.

Post Author: admin