Site Loader
ul. Gospodarcza, 37-700 Przemyśl
Firmy w naszym kraju nie mają fajnie – no może prócz tych, które wyłącznie eksportują własne towary za zachodnią granicę: otrzymują za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź własnym pracownikom płacą grosze. Naturalnie to nie jest wina biznesmenów, takie są teraz realia. Być może to się będzie szybciej odmieniało, no miejmy przynajmniej taką nadzieję. Jednak nie mieliśmy w tym artykule mówić odnośnie zarobków zwykłego Nowaka. Pomyślmy bardziej jak przeciwdziałać wszelkim problemom, przykładowo z w dalszym ciągu relatywnie niewielką wydajnością. Co zrobić takiego, aby wreszcie standard polskich firm stał na o wiele lepszym poziomie? Zasadniczo ze standardem naszych firm nie jest tak kiepsko, ale jest sporo rzeczy do poprawienia.

Weźmy choćby w rachubę branżę kosmetyczną – norma iso 22716 powinna być wprowadzona w absolutnie każdej firmie oferującej usługi mające związek z kosmetykami. Co do tego przedstawiciele tej branży nie mogą

norma 9001: 9001

miewać żadnych wątpliwości. Bardzo cieszy jeżeli takowa norma będzie nareszcie w temacie wytwarzania kosmetyków, lecz również ich składowania, sporo bardziej powszechna. Bądź (sprawdź serwis) co bądź wyśrubowane normy to podstawa w dzisiejszych czasach. Pragniemy konkurować zwłaszcza z Francją. To jasne: francuskie przedsiębiorstwa kosmetyczne są najlepsze na świecie, dekady praktyki, lecz należy starać się ścigać szychy!

Bądź (więcej na ten temat tutaj) co bądź normy iso 22716 (strona z informacjami), to nie jest swoisty wyjątek, są stosunkowo trudne do bezproblemowego wprowadzenia. Bo gdyby sytuacja była inna, zapewne te normy nie cechowałyby aż tak wielką estymą. Jeżeli coś jest zbyt łatwe, automatycznie jest po pewnym czasie spauperyzowane. Tak jest, to oczywistość.

Jeszcze inna norma, niemniej ważna, a mianowicie norma 9001, także musi szczegółowo sprawdzona przez biznesmenów / pracowników wyższego szczebla zajmujących się produkcją. Z tymi normami to jest tak, że w zasadzie trudno je wprowadzić, lecz gdy już się tego dokona, zyski będą wielkie. Zatem niech no w żadnym razie żaden inteligentny człowiek w naszym kraju nie wychodzi z założenia, iż całkowicie nie warto zastosować tych wszystkich norm.

Post Author: admin